Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Uběhl rok od úmrtí Karla Gotta: K Mistrovu hrobu proudí davy lidí se svíčkami a květinami

Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
Výročí
Dnes uběhl přesně rok od úmrtí české hudební legendy Karla Gotta (✝80). Na zlatého slavíka fanoušci nezapomínajíi. Na Malvazinkách, kde zpěvák odpočívá, se od rána scházejí přední fanoušci, aby uctili Mistrovu památku.

Od úmrtí nejoblíbenějšího českého zpěváka Karla Gotta dnes uběhl rok. Karel Gott zemřel 1. října 2019. Zpěvákovi bylo 80 let. Gott delší dobu bojoval se zákeřnou leukémií, které bohužel nakonec podlehl. Když se veřejnost dozvěděla tu smutnou zprávu, celé Česko se ihned zahalilo do černé barvy. Smutnila celá republika a slzy tekly proudem.

Mistr odpočívá na hřbitově na pražských Malvazinkách. Lidé už od časného rána přicházejí k hrobu, kde na slavného zpěváka vzpomínají. Na hrobě Gotta se vrší květiny i svíčky. Jedna z fanynek si dokonce s sebou přinesla fotky, na kterých je zachycen zesnulý zpěvák.

Film Karel

Na památku Karla Gotta vstoupí za dva týdny do kin film s názvem Karel. Dokumentární počin Olgy Malířové Špátové zaznamenává intimní chvíle ze zpěvákova života. Fanouškům se naskytne pohled na Karlův život, jaký opravdu byl. O filmu Karel se rozpovídala vdova Ivana Gottová.

Související články

Další články