Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

U Vémolů hrozí nuzné Vánoce. Terminátor nedostane milionovou výplatu, jeho nejhorší scénář se zřejmě naplní

Karlos Vémola a Lela Ceterová.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
oktagon

Dlouho očekávaný zápas mezi Karlosem Vémolou (37) a Patrikem Kinclem (33) se neuskuteční. Celá situace musí nejvíc mrzet právě Terminátora, který přijde nejen o velkolepou show, ale také o pořádný balík peněz. Podle našich výpočtů jde až o tři miliony. Karlos navíc nedávno v podcastu Sportovní kavárna uvedl, že to, co si vydělá, hned utratí. Bude to tak zřejmě poprvé, kdy se bude muset se svou početnou rodinkou na Vánoce uskromnit. Dokonce není vyloučené, že rodinnou kasu teď potáhne nějakou dobu Lela.

Někteří fanoušci organizace Oktagon MMA se na bitvu mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem možná těšili i více než na samotné vánoční svátky. Zápas se ale musel na neurčito odložit kvůli vážnému zdravotnímu stavu známého Terminátora.

"Necítím se moc dobře, ale oproti tomu, jak mi bylo, to nejhorší mám za sebou. Za to, jak mě zachránili a postarali se o mě tady v Motole, jsem nesmírně vděčný. Přijel jsem za pět minut dvanáct a díky ochotě doktora Hradila a pohotové reakci to pro mě dopadlo dobře. Upadal jsem skoro do kómatu. Dělají se neustálé testy. Jisté je, že jsem měl extrémní zánět," řekl Karlos pro deník iSport s tím, že mu šlo o život.

Co vydělám, to utratím, řekl Karlos

Ještě pár dní před kolapsem organismu přitom Karlos mluvil o tom, jak skvělou formu aktuálně má. V podcastu Sportovní kavárna mimo jiné také uvedl, že do zápasu musí nastoupit nejen kvůli své touze, aby ukázal, jaký bojovník v něm dřímá, ale také milionové finanční odměně, kterou potřebuje investovat nejen do svého okázalého životního stylu, ale chtěl své rodině i dopřát krásné Vánoce.

"Já už dokážu vydělat jinak než zápasením. Mám čtyři děti, pracuji na pátém. Podívám se na ně a nemůžu prohrát. Rád si dělám radost i lidem kolem mě. To, co dělám marketingově, beru jako povinnost, abych zaplatil splátky, pojištění, hypotéky a tak dále. Za ten zápas si vždy udělám radost. Sobě nebo rodině. Já pracuji tak, že co vydělám, to utratím a vždy mi pak teče do bot, takže musím zase někoho zmlátit," řekl Karlos ještě před zdravotními komplikacemi.

Skromné Vánoce u Vémolů

"Jak mám dětem říct, že nebudou Vánoce, protože nepůjdu a nezmlátím toho oponenta? Já ho zmlátím a dětem udělám krásné Vánoce. Můžou si říct, co chtějí. Chcete letět do Dubaje? Poletíme do Dubaje. Můžu jim splnit to, co já jsem nikdy nemohl mít. Díky tomu, že půjdu a ten zápas urvu," vysvětloval v době, kdy ještě netušil, s jak závažnými zdravotními problémy se bude potýkat.

Vémola se ve světě bojových sportů pohybuje velmi dlouho, dříve dokonce zápasil zadarmo. Aktuálně patří mezi nejznámější MMA bijce v Česku, a tak si i pod organizací Oktagon MMA přijde na pořádný balík peněz. V zápase s Kinclem by získal svou vůbec nejvyšší finanční odměnu.

"Já teď historicky dostanu nejvíce peněz, co jsem kdy za zápas v životě dostal. Více než za Attilu a Marpa. Asi šestkrát více než za Attilu. Za Attilu jsem ještě zápasil za tři koruny. Když nenastoupím, tak ty peníze nedostanu. To si myslíte, že to Kinclovi nechám? A dětem řeknu, že se nikam nepojede, protože táta nenastoupil. Já bych musel chcípnout, abych nenastoupil. Mám rád ten sport, ale také ty peníze, které si jinak nevydělám," svěřil se.

Karlos Vémola si mohl přijít na 3 miliony korun

Vémola měl minulý rok zápas s Milanem Ďatelinkou, který Terminátor vyhrál, avšak nesplnil váhový limit. Proto organizace rozhodla, že Ďatelinka dostane 20 % z jeho výplaty, hovořilo se o částce okolo 200 tisíc korun, jak informoval portál Fightlive. Karlose Vémolu tak vyjde zápas přibližně na jeden milion korun.

Avšak historicky nejvíce peněz dostal až za zápas v boxu s Marpem. "Když spočítám moji výplatu s Marpem, tak je to historicky nejlépe zaplacený zápas v Československu. Je to velký money fight. Pojďme si říct, že takový tady nikdy nebyl," potvrdil Vémola pro MMA Shorties před boxerským zápasem. Částka se tedy mohla pohybovat ve výši dvou milionů korun.

Kdyby nastoupil v zápase s Patrikem Kinclem, kde měl znovu dostat za dobu své kariéry podle svých slov opět nejvíce peněz, pak by si oproti Marpovi mohl polepšit dokonce o milion. Podle informací dobře obeznámeného zdroje eXtra.cz z okolí Vémoly by se měla Karlosova výplata pohybovat od dvou do tří milionů. Samozřejmě by záleželo, zda by Terminátor vyhrál. V jeho případě ale můžeme říci, že sám ani nečekal nic jiného, tudíž zřejmě počítal s tou největší možnou částkou.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy