Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

U Růžičků to vypadá na ROZCHOD: Důvodem má být dcera! Mluví se o testech otcovství

+ Dalších 13 fotografií
Bývalý reprezentační hokejový trenér Vladimír Růžička (55) a jeho manželka Marie (29) už podle všeho nejsou spolu. Někdejší špičkový hráč měl podle nepotvrzených informací Marii i s holčičkou Lejlou opustit. Důvod krize má být dosti pikantní, po Chomutově se šušká, že Růžička není Lejliným biologickým otcem.

O tom, že dvojice, která se brala loni v červnu a v říjnu se jim narodila dcera Lejla, nemá nejšťastnější období, se nás snažily různé zdroje informovat už od začátku roku. Naposledy Marie Růžičková atak okamžitě smetla ze stolu. „Je to blbost. Opravdu se tomu smějeme,“ psala nám ještě v květnu. Jenže začátkem září už má být všechno jinak.

„To, že hokejový kouč opouští svou manželku, není žádná fáma. Trochu mimo je informace, že vykopla ona jeho. Opak je pravdou, Růžička opouští ji,“ dostala redakce eXtra.cz zprávu před pár dny.

A další zvěsti na sebe nenechaly dlouho čekat. Marie se údajně i s dcerou stěhuje z Růžičkova domu do centra, kde má od září pronajatý byt. Do toho jindy hovorná Marie mlčí, sám Růžička ovšem krizi vztahu nevyvrátil, přestože měl tu možnost.

Chomutov má každopádně o důvodu rozchodu jasno. Za vším má být prý to, že malá Lejla údajně není Růžičkova, mluví se o testech otcovství. Prý tatínkovi není podobná a to asi na téměř roční holčičce už může být dost vidět. Samozřejmě to mohou být jen opravdu ošklivé pomluvy.

Celé to může být i tak, že přes rozchod spolu dvojice vychází. Nebo má krizi a snaží se ji překonat. Až čas ukáže, jestli to tohle manželství, kterému řada lidí od začátku nepřála, ustojí

Mohlo by vás zajímat

Další články