Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

U Plekanců se chystá svatba! Pár už řeší, jaké budou užívat příjmení

U Plekanců se chystá svatba! Pár už řeší, jaké budou užívat příjmení
Zdroj: Instagram Tomáš Plekanec
+ Dalších 5 fotografií
Svatba
Hokejista Tomáš Plekanec je očividně zamilovaný až po uši, a tak neváhá a už plánuje svatbu. S jeho partnerkou Lucií Šafářovou by se tak měli v dohledné době brát. Musí ale počkat, jak se to vyvrbí s koronavirovou situací. Sportovní pár se o tom rozpovídal v rozhovoru pro magazín iDNES.

Zásnuby Tomáše Plekance (38) a Lucie Šafářové (33) dopadly na jedničku a oba si je moc užili. „Mělo to svoje kouzlo. Skoro u toho uhořel,“ smála se tenistka. „Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, tak jsem pro. Málem jsme podpálili barák, ale jinak dobrý,“ vyprávěl Plekanec o svých pocitech během jednoho z nejdůležitějších momentů jeho života.

A ptáte se, co teď? No přeci pořádná veselka! Zamilovaný pár překypuje láskou, a tak nezbývá nic jiného než jejich vztah posunout zase o kousek dál. Jediným háčkem je pandemie. „Uvidíme, jak to bude s koronavirem. Musíme si pohrát s daty, nespěcháme, nic nás netlačí,“ vysvětlil Plekanec.

Přemýšlí, jaké jméno si nechají

Oba už ale stíhají řešit takové příjemné starosti, jako je třeba společné jméno. Zatím ale není jasné, jaké si nechají. „Ještě jsem nad tím moc neuvažovala, ale asi bych si nechala obě,“ prozradila jedna z nejlepších českých tenistek.

Oba se tak už moc těší, až se koronavirová situace zklidní, aby mohli svatbu a všechny detaily kolem pořádně naplánovat. Jasné ale je, že už nebudou dlouho čekat...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy