Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

U Hudlerů mají důvod k radosti. Sexy modelka je opět těhotná. Zadařilo se jim o svatební noci?

U Hudlerů mají důvod k radosti.
+ Další fotografie
Když se brali před dvěma měsíci, tak ještě netušili, že se jejich rodina rozroste. Ale tajemství se jim nepodařilo dlouho udržet a tato šťastná novinka vyplula na povrch - Jiří Hudler bude mít s krásnou modelkou Hankou Chymčákovou druhé dítě.

Nikdo nevěřil, že se bouřlivák s bruslemi na nohou dokáže někdy usadit, ale stalo se. Jiří Hudler (32) se bezhlavě zamiloval do nejlepší kamarádky Agáty Prachařové (31) Hany Chymčákové (32) a bylo vymalováno.

Ještě před svatbou stihli zplodit dceru Annu Josefínu a barům a divokým večírkům bylo utrum. Z lovce se rázem stal táta od rodiny, který si hned chtěl i svou lásku vzít.

Tak se stalo na konci června na zámku Mcely, kde ještě nikdo netušil, že k nim zas přiletí čáp nebo vrána. Možná ani sami manželé a miminko si „upekli“ při svatební noci. V šatech se totiž Hance ještě žádné bříško nerýsovalo a sama popírala, že by byla těhotná.

Jirka by si určitě přál svého nástupce, kterého bude vychovávat pro hokejový svět. Jestli se ho ale dočká, si chvilku budou muset ještě počkat. Modelka má být teprve na začátku požehnaného stavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články