Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

U Gottových to vře: Strašný strach z vyzrazení nejtajnějších tajemství!

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií

Ivana Gottová (42), správkyně života Karla Gotta, má v posledních měsících nemalé problémy! K redakci eXtra.cz doputovaly informace, že manželka zpěváka musí v poslední době řešit nejeden složitý logistický problém. Přišla totiž o spolehlivého člověka, který by nikdy z vily nevynesl žádné tajemství.

„Ivana toho má v poslední době moc. Přišla o filipínskou chůvu, a tak všechna starost s dětmi i s vilou Bertramkou spadla jen na ni. A věřte nebo ne, musí se pořádně ohánět,“ řekl nám kamarád bývalé moderátorky a zpěvačky, která však veřejně potlesk zas až tak moc nesklízela.

„Když jsem s Gottovými naposled mluvil, vím, že sháněli novou pomocnou sílu, ale u nich je to strašně těžké. Pokud možno by totiž neměla mluvit vůbec česky, aby nehrozilo, že bude chodit práskat do bulváru. Asi by bylo co, když z toho panuje takový strach,“ přidal informátor.

Jestli se tedy na místě pomocníka do domácnosti objeví hluchoněmý Čech, vysloužilý mulat či talentovaný Křovák, to ukáže až čas. Jisté ale je, že do té doby si při všem tom šůrování a vychovávání paní domu neoddechne!

Související články

Další články