Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

U Eratů je tichá domácnost! Záletný hokejka stihl včera rozejít i fotbalistu Štohanzla! Kopačky dal zlatokopce Lucii přes Facebook!

Hokejista Martin Erat je skutečně génius. Odtáhnout si coby ženáč z reprezentační pijatiky, kterou zjevně monitorují paparazzi, zadanou modelku, to je skutečně akce hodná záletnického génia. Blahová už je single, Erat má doma asi veselo.
Zdroj: profimedia.cz, facebook, koláž: Lukáš Větrovec
+ Další 2 fotografie
Jak hokejky z repre zapíjejí na Kozím plácku cokoli, je průšvih pokaždé, ale Martin Erat se tentokrát obzvláště vyznamenal. Jedním neuváženým odchodem s rukou na zadečku zadané dívky ukončil tříletý vztah fotbalisty Štohanzla a doma si zadělal na peklo s manželkou a matkou svých dvou dětí.

Nedělní pijatyka, která začala v restauraci Katr, jež je na začátku každého sexu Ručinského, Nedvěda a spol., skončila v sedm ráno pořádnou taškařicí, během které se po zemi z kalby plazil Jakub Klepiš, Ondřej Pavelec pořádal módní přehlídku dámských klobouků a Martin Erat zlikvidoval vztah modelky Lucie Blahové a fotbalisty Mladé Boleslavi, t. č. na hostování v Indii, Jana Štohanzla, o jeho vlastním manželství nemluvě.

Hvězda Phoenixu (33) si mezi plejádou českých modelek, které se jakoby náhodou zrovna předevčírem motaly okolo baru Kozička a dalších vyhlášených pajzlů celebrit za účelem doživotního nicnedělání, vybral Lucii Blahovou, modelku s nejzajímavějším předkusem českých mol a hlavně partnerku kopačky indického klubu Mumbai City Jana Štohanzla

Dívku, která je hodně podobná Eratově manželce Věře, si nad ránem s rukou na jejím zadečku odvedl domů, netuše, že jej u toho fotí paparazzi deníku Blesk a redakce eXtra.cz na fotografiích následně Blahovou pozná.

Následné dění bylo jasné předem. Nepříčetný Štohanzl, který se ještě před měsícem cukroval se svou milou na Matějské , ani ne dvě hodiny po uveřejnění odhalení na eXtra.cz po tříleté známosti změnil svůj status na Facebooku na "nezadaný" a po předchozím krachu vztahu s jistou tenistkou si tak musí dobrotivý kopačka znovu hledat lásku, kterou mu doporučujeme poptávat mimo sféru modelingu a šoubyznysu, nebo se z toho zblázní.

Veselo je i u Eratů: "Marťas je od včerejška nerudnej, vůbec z toho není nadšenej, i když dělá, že to doma uhraje, ale ono je toho mezi klukama víc," řekl nám pod příslibem anonymity zdroj blízký tvrdému jádru nároďáku a narážel tak zřejmě na hromadný odjezd části osazenstva taxíky neznámo kam s několika děvčaty navíc. Překvapil také národní miláček Jaromír Jágr (43), kterého blesk.cz načapal s neznámou dívkou při vypaření se do soukromého bytu v centru, kde po krátkém návratu za kumpány strávil danou noc se slečnou, kterou teď nenávidí zlatokopky od Aše po Košice.

Podtrženo sečteno, někteří rozvodoví právníci, fotografové bulváru a barmani si nyní mohou mnout ruce Budou odměny!

Jste hokejista NHL a nechcete dopadnout třeba jako Michael Frolík po diverzní akci Diany Kobzanové? Prostudujte si náš návod, jak se nenechat sbalit od zlatokopky Zachránil už mnoho hokejek, pomůže i tobě

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy