Parta nadšenců, kteří se perou o 300 000 korun v soutěži Trosečníci na D1, jejímž partnerem je mobilní operátor Vodafone, dostala odvážný úkol.

Měli nafotit dnes tak populární cestovatelské fotky Topless Tour. Kluci se odvážného úkolu nelekli a výsledek předčil veškerá očekávání. Možná až moc. S topless fotkami přišla před časem trojice dívek, která se začala takto zvěčňovat při cestách po světě. Finta je v tom, že na fotkách pózují zezadu, takže vlastně není nic vidět. Přesto se Topless Tour fotky staly celosvětovým fenoménem.

Trosečníci na D1 dostali za úkol pořídit právě takové fotky. Zhostili se toho s plnou parádou a ukázali toho víc, než bylo nutné. Zcela jistě nejodvážnějším modelem byla zelená tanga, která musí slušet každému pánskému pozadí. Alespoň trosečníci si to mysleli.

Pózovalo se před mobilním záchodkem i před vodojemem s mobilními anténami. Místo je totiž u Topless Tour fotek velmi důležité a i v tomto směru si pánové dali víc než záležet. Trosečníci na D1 jsou dva tříčlenné týmy, z nichž jeden bojuje za směr na dálnici Praha a druhý za směr Brno o velkou výhru v okolí nejfrekventovanější české dálnice D1. Mají jen základní prostředky pro přežití a o přízeň diváků bojují v denních úkolech. Každý den je čekají dva a většina jich je stejně odvážných jako fotografování Topless Tour fotografií.

Plnění úkolů a denní novinky z táborů obou družstev můžete každý den sledovat na televizi Prima a na stránkách soutěže www.iprima.cz/trosecnici. Soutěž připravila televize Prima, partnerem je mobilní operátor Vodafone, který ukazuje, že i v koloně na dálnici můžete pohodlně surfovat na rychlém mobilním internetu. Úkoly pro soutěžící můžete vymýšlet a oba týmy můžete i navštívit.