Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

U Bieberů se nešetří: Za pořízení exotických mazlíčků za statisíce si vyslechli kritiku od ochránců zvířat

U Bieberů se nešetří: Za pořízení exotických mazlíčků za statisíce si vyslechli kritiku od ochránců zvířat
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
bieberovi
Justin Bieber (26) s manželkou a modelkou Hailey (23) rozhodně nešetří. Pobíhání a smích malých ratolestí u nich doma ještě neuslyšíte, zato mají o zábavu postaráno jinak. Společně si pořídili dvě exotické kočkovité šelmy, za které dali statisíce a od ochránců zvířat si už vyslechli plno kritiky.

Justin Bieber (26) s manželkou Hailey ještě na vlastním dítěti nepracují. "Na miminku zatím nepracujeme, jsme manželé pořád celkem krátce," řekla Hailey ve virtuální diskuzi na podporu festivalu PaleyFest LA, která s Justinem v září oslavila dva roky manželství. "Zatím si užíváme jeden druhého a poznáváme se hlouběji."

Ač je miminko stále v nedohlednu, mají i tak plnou hlavu starostí se svými exotickými kočkami, kocourem Sushim a kočkou Tunou, za které dali dohromady v přepočtu 790 300 korun, a dokonce mají svůj profil na sociálních sítích. Kocour Sushi je větší kvítko, jednou se jim na delší dobu zatoulal a nedávno si zlomil pacičku. Bieberovi se tedy se svými kočkami rozhodně nenudí.

Kritika od ochránců zvířat

Od ochránců zvířat si za pořízení koček vyslechli už mnoho kritiky. Nejen protože jde o savanovou kočku, která je křížencem kočky domácí a africké kočkovité šelmy servala, která podle nich není kočka, která by se měla chovat jako domácí mazlíček, ale také proto, že za ně dali tak obrovskou sumu peněz a přitom mohli zachránit kočku z útulku.

Bieber na svém Instagramu uvedl: "Je mi to jedno. Věřím v osvojování a záchranu zvířat z útulku, ale také si myslím, že existují určité preference a od toho jsou chovatelé." Čímž unikl odpovědi na otázku, že si pořídil kříženou kočku, která by se dle ochránců měla kvůli svému specifickému původu chovat v jiných podmínkách.

Justin a Hailey Bieberovi se ale o své miláčky starají, jako by to byly jejich vlastní děti, a dle instagramových fotek jsou obě šelmy v opravdu dobrých rukách a vypadají velmi spokojeně.

Související články

Další články