Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TýTý 2014: Pohlreich zaskočil i otrlé! Manželčin rakovinový tanec se smrtí připomněl dvěma kostýmy s lebkami!

Zdenek se poradil v butiku a na TýTý přišel v přestrojení za Nea z Matrixu, akorát měl všude lebky, což jeho paní jistě potěšilo, protože to Zdenkovi velice slušelo.
Zdroj: profimedia.cz
Jestli se toho někdo včera na pohřbu TýTý nebál, pak to byl miláček gurmánů Zdeněk Pohlreich, který hromadou lebek na těle ukázal, že smrti je třeba se smát do očí, a podpořil tak svou paní, která úspěšně bojuje se smrtelnou chorobou.

Paní Zdeňka (42) už několik týdnů komunikuje do světa, že zákeřnou rakovinu zřejmě zdolá, a tak se čekalo, zda se manželé objeví společně v Divadle na Vinohradech, kde včerejší podivné TýTý probíhalo

Stalo se a to, co slavný kuchař přichystal za třešničku na dortu, vyrazilo dech i otrlým.

Pohlreich se dostavil v moderním kabátu, na kterém nebylo ani tak důležité, že by mu slušel více na diskotéce v Libni, ale hlavně byl poset lebkami, symbolem smrti.

Aby bylo jasné, že nejde o náhodu, sundal Zdeněk (58) plášť u šaten a "baba juk", pod ním skrýval košili se stejným vzorem, čili si pořídil smrtící sadu, která vedle jeho paní, jež byla ještě s šátkem po chemoterapii na hlavě, vypadala velmi bizarně, ale to byl zřejmě cíl.

Slavný kuchař i promluvil, třeba o tom, jak mu připadá štengrování mezi televizemi zbytečné, a šupajdil se pochlubit lebkami do sálu, kde řada přítomných řešila jediné - má pod tím i slipy s kostlivcem?

Paní Zdeňce přejeme brzké uzdravení a Zdeňkovi uvědomění si, že už mu není čtrnáct a nedávno mu umírala žena, takže jedenáct lebek je moc.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy