Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TYTO ZÁBĚRY NEJSOU PRO SLABÉ POVAHY: Víte, jak se vyrábějí vaše oblíbené kabelky?!

Vyšetřovatelé organizace PETA vycestovali do Jihoafrické republiky, aby získali záběry, které nikdo před tím neviděl! Jedná se o největší pštrosí jatka na světě. Zvířata umírají krutou smrtí a jejich kůže se používá na výrobu těch nejdražších kabelek na světě. Možná takovou máte doma i vy.

Pokud jste zarytí bojovníci za práva zvířat, pak tohle nebude nic pro vás. Na těchto pštrosích jatkách se se zvířaty nikdo nepárá. Neuvěřitelná krutost, s jakou jsou zvířata nehumánně popravována, vás bude šokovat.

A kam se kůže nebohých zvířat posílá? Ke zpracování přímo největším módním značkám, jako je Hermés, Prada nebo Louis Vuitton. Peří, které ze zvířat zbude, je používáno jako doplňky kostýmů do slavného Moulin Rouge.

Světové značky největších módních návrhářů se se svou výrobou opravdu nepárají. Občas není na škodu si připomenout, odkud pocházejí nejdražší kabelky, které visí v šatnících ženám po celém světě. Tak co, kam půjdete nakupovat příště vy?

Související články

Další články