Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tyto slavné hvězdy přijedou na filmový festival do Varů: Bude to pořádný rock

Zdroj: instagram / čsfd
+ Další 2 fotografie
Alfou a omegou na prestižním festivalu v Karlových Varech jsou kromě filnů vždy hosté. Již 53. mezinárodní filmový festival Karlovy Vary proběhne ve dnech 29. června až 7. července. Svou účast potvrdilo několik slavných jmen, která poctí svou návštěvou letošní ročník. Bude to pořádně nabitý rok!

Prezidentem 53. ročníku MFKV bude opět úspěšný herec Jiří Bartoška Bartoška v roce 2011 uvedl, že rozpočet festivalu je 135 milionů korun. Dlouholetým sponzorem byla společnost ČEZ. Roku 2018 ale ČEZ sponzorování ukončil. Mezi hlavní partnery festivalu patří Vodafone a Mall.cz.

Známé tváře a hollywoodské hvězdy dávají celému festivalu prestiž. Dokonce přitáhnou více návštěvníků než samotné filmy. Setkat se s někým slavným v Karlových Varech tedy nebude poslední červnové dny vůbec problém! V roce 2014 se objevil na festivalu i slavný Mel Gibson, který všem vytřel zrak.

Jedním z prvních potvrzených hostů je americký scénárista a režisér Richard Linklater, který je známý převážně díky komedii Škola ro(c )ku. Na tom se podílel mimo jiné i herec a bavič Jack Black, který filmu dal skvělý říz a šťávu.

Z Dánska do Varů zavítá herečka Trine Dyrholm, která se ukáže ve svém novém filmu Nico, 1988. Herečka v našich končinách není obecně tolik proslavená, ale fanoušci severských filmů ji zaručeně znají.

Související články

Další články