Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tyto dvě dvanáctileté dívky se rozhodly 19krát pobodat svou kamarádku, protože chtěly vyvolat strašidlo!

Kvůli brutalitě činu jsou souzeny jako dospělé, i když je jim pouhých
12 let.
Zdroj:

Morgan Geyser a Anissa Weier jsou dvě dívky, o kterých se teď v Americe dost mluví. Je jim teprve 12 let, měly celý život před sebou, ale hrozí jim, že stráví následujících 65 let ve vězení. Rozhodly se totiž zabít svou kamarádku, téměř dvacetkrát ji bodly nožem a to všechno vlastně jen tak z nudy.

Obě plánovaly vraždu své kamarádky měsíce dopředu. A co bylo jejich cílem? Byly přesvědčené, že když kamarádku zavraždí, zjeví se internetová hororová legenda Slender Man.

Jde o fiktivní postavu, kterou v roce 2009 vytvořil Victor Surge. Je zobrazen jako vyzáblý a nepřirozeně vysoký muž v černém obleku s prázdným obličejem a chapadlovitýma rukama. Slender Man není vázán na žádný konkrétní příběh, ale objevuje se v mnoha různorodých dílech (převážně publikovaných na internetu); obvykle pronásleduje, unáší nebo traumatizuje své oběti a také má schopnost teleportovat se.

No, a ty dvě dívky prostě věřily, že když ubodají svou kamarádku, zjeví se jim. Provedly jí 19 bodných ran, ale krvácející dívce se nakonec podařilo utéct na silnici, kde v krvi ležela, než ji objevil náhodný člověk projíždějící okolo na kole. Ten zavolal záchranku a dívka je teď na jednotce intenzivní péče v nemocnici.

Obě dívky se k činu přiznaly a otevřeně řekly, že chtěly svou dvanáctiletou spolužačku zavraždit. Jen tak.

Související články

Další články