Nemějte zbytečné iluze a rozhodně si nemyslete, že o své milé víte všechno. Každý máme nějaké své tajemství, o kterém nemluví. Určitě i vy ho máte, a tak se asi nebudete tomuto názoru divit. My ovšem víme, o čem nerady mluví ženy, a tady jsou 3 nejčastější tajemství.

1. Sexuální touhy

Přestože to asi každá popře, rozhodně svému partnerovi dopodrobna nevyprávěla o svých erotických snech a nejtajnějších představách. Prostě se s tím smiřte a začněte sexuální touhy své partnerky objevovat sami. Ona vám možná poodkryje hrstku z tajemství, pravé sexuální představy se ovšem nikdy nedozvíte.

2. Výše svého platu

Výše platu je obecně věc, o které se nemluví. Ženy ovšem nechtějí svého partnera zbytečně shodit a ponížit, a tak o svém přidání rozhodně pomlčí. Dále nemají moc rády, když máte přehled v tom, co si kupují a za co. Prostě ten nový kabát má už dva roky a basta.

3. Svůj zdravotní stav

Protože vás ženy nechtějí děsit, nechávají si zpravidla svá trápení v sobě co nejdelší dobu. Všichni cítíme, že je to špatně, ovšem nečekejte nápravu. Žena je bojovnice a jen tak nějaká nemoc ji nedonutí stáhnout kalhoty a jít s pravdou ven.