Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tyto 3 slavné páry spolu musí trávit čas, přestože se rozešly. Jak to zvládají?

Jak to klape hvězdám, které se rozešly, ale musí se stýkat?
Zdroj: Profimedia.cz

Člověk míní, život mění. I když si myslíme, že s partnerem, s nímž momentálně sdílíme ty nejniternější pocity, budeme až do konce věků, rozhodně to tak většinou nebývá. Své o tom ví i mnohé celebrity.

Když se potká hvězda s hvězdou, zamilují se a vytvoří pár, je to hezké. Ale vztah krachne a přijde rozchod. A co potom? Jak se k sobě chovají slavní, kteří se rozešli, ale kvůli práci se musejí vídat?

Vybrali jsme pro vás tři páry, které si prošly všemi výše zmíněnými fázemi a teď se stýkají.

1. Monika Bagárová (19) a Ben Cristovao (26)

Byl to jeden z nejpohlednějších párů našeho šoubyznysu, který ale vzal rychlý konec. Rozešli se loni na jaře, ale protože měli společné pracovní závazky, museli jim dostát. I když to zprvu nebylo jednoduché, dnes tvrdí, že jsou přátelé.

2. Gábina Osvaldová (60) a Ondřej Soukup (62)

I když jsou stále svoji, společné bydlení již nesdílí. Skladatel žije s Luciou Šoralovou, s níž má roční dceru, ale s manželkou stále pracuje. A podle všeho spolu takhle vycházejí mnohem lépe než kdy dřív.

3. Ewa Farna (20) a Tomáš Klus (27)

Když se tyhle dvě pěvecké hvězdy rozešly, tvrdily, že je to kvůli pracovní vytíženosti. Přáteli ale i nadále zůstali, a dokonce jeden druhého pravidelně zvou na své koncerty.

Související články

Další články