Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tyranka Meghan a paranoidní Harry: Zaměstnanci se před nimi třásli jako osiky

Meghan a Harry: Zaměstnanci se před nimi třásli
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Šikana

Tam, kam Meghan Markle (41) vkročí, sto let tráva neroste. Důkazem toho jsou podřízení, kteří pro vévodkyni pracovali v paláci. Údajně se jim dělalo špatně, když na nich Meghan a Harry (38) prováděli testy oddanosti. Zaměstnanci se v knize Valentina Lowa svěřili, že měli zničené nervy a před schůzkami s Meghan prchali s třesoucíma se rukama. 

Paranoidní princ Harry

Královský korespondent a autor knihy Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown (Dvořané: Skrytá moc ve stínu koruny), Valentine Low, prozradil další detaily o zaměstnancích královského dvora, během vystoupení v pořadu Good Morning Britain. Tvrdí, že paranoidní a médii posedlý princ Harry provozoval na svých poddaných testy věrnosti.

Low také prozradil, že si palácový personál, který pracoval pod párem, říká "Klub přeživších ze Sussexu". Buckinghamský palác zahájil v roce 2018 revizi lidských zdrojů, týkající se tvrzení o šikaně ze strany vévodkyně ze Sussexu. Na začátku tohoto roku však království odmítlo zveřejnit podrobnosti.

Královnin pokladník Michael Stevens, který je známý jako strážce tajné peněženky, uvedl, že soukromě financovaná kontrola, kterou provedla nezávislá právnická firma, byla vytvořena za cílem prověřit obvinění a zlepšit postupy ve všech oblastech královské domácnosti. Začátkem tohoto roku podle listu Daily Mail pan Stevens řekl: "Přezkoumání bylo dokončeno a byla posouzena doporučení ohledně našich zásad a postupů. Ale nebudeme to dále komentovat."

Narcistická sociopatka Meghan

Zástupci Meghan Markle opakovaně odmítli obvinění ze šikany a tvrdili, že to byla ve skutečnosti ona, kdo byl šikanován. Ve Valentinově nové knize citující královské zdroje se ovšem píše, že členové personálu označili Meghan za narcistickou sociopatku a opakovaně uváděli, že se cítí, jako by byli zahnáni do kouta.

Před setkáním s panovačnou Meghan se prý zaměstnaci třáslli jako osiky a dělalo se jim špatně. 

"Lidé kolem nich dělali maximum. Oni věřili v Harryho a Meghan a chtěli pomoci," řekl Valentine Low. "Ale brzy, v prvním roce jejich manželství, se objevily známky toho, jak jsou Harry a Meghan nešťastní. Nikdo s tím vlastně nic neudělal. Nikdo nezvedl telefon a nezavolal, nikdo to netroubil do světa, neproběhly žádné větší diskuze s nimi," dodal. "Byla to neustálá zkouška loajality. Chceš mě chránit? Nebo ses právě stal jedním z těch, kteří za mnou nebudou bojovat, mluvil k nám Harry. Bylo to vyčerpávající," přiznal nařknutý dvořan.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy