Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Týrání zvířat ve Výměně manželek? Zavírání psů do malé klícky pobouřilo diváky!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Téměř žádná Výměna manželek se neobejde bez pořádného skandálu. Tentokrát to nevře ani tak na televizních obrazovkách, jako spíš na sociálních sítích. Lidé jsou v šoku z podivné praktiky rodiny z Ústí nad Labem, která zavírá dva malé jorkšíry do klícky, v níž skoro nejsou schopni pohybu!

Ve středeční Výměně manželek jsme viděli rodinu z obce Šošůvka, kterou tvoří Zdenka (41), Richard (38), syn David (3) a dcera Lili (8). Na druhé straně jsme se seznámili se Simonou (27), Jiřím (38) a synem Dominikem (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

A právě z jednoho zvyku rodiny ze severozápadu Čech si diváci klepou na čelo. Mají doma dva malé jorkšíry, kteří mají prý ve zvyku rozkousávat věci, když není nikdo doma. Proto jim pořídili klec, do níž je při odchodu z bytu zavírají.

Klícka je tak malá, že se v ní pejsci skoro nemohou hýbat. Poněkud vykolejená byla i vyměněná manželka Zdenka. „Samozřejmě bych ty psy vzala radši s sebou. Je to nepříjemnej pocit, já to neznám, u nás se do klece zavírají akorát králící. Spíš by měli odbourat ten problém, že ti psi všechno koušou,“ kroutila hlavou, když jorkšíry zavírala do klece.

V pořádném šoku zůstali i někteří diváci. „To snad není pravda, proč si pořizují psy, když je pak takhle trápí?“ ptá se Jiřina. A Kateřina přitakává: „Přece není možné zavírat pejsky do takhle malé klece. Kdyby aspoň měli tu klec pořádnou, ale takhle to vážně nejde. S tím by se mělo něco udělat.“

Co si myslíte vy? Je takový přístup už za hranou, nebo v pořádku?

Související články

Další články