Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tyrani ubili svého kamaráda (†26) k smrti. Vraždu vysílali živě na internetu!

Zdroj: facebook.com
Dva muži brutálně napadli jejich kamaráda a jeho utrpení vysílali živě přes Facebook. Andrej Cekuta (†26) byl později převezen do nemocnice, ale tam svým zraněním podlehl. Podezřelí skončili ve vazbě.

Dva muži, Aleš Olovec (20) a Martin Kovač (29), v pondělí 13. února brutálně napadli jejich kamaráda Andreje Cekutu a mlátili ho, co jim síly stačily V závěru mu podřízli krk. Vše navíc vysílali živě na Facebooku. Podle slovinských médií byli všichni hodně opilí. Na vraždu upozornil portál slovenskenovice.si.

Video trvá 23 minut a celé zvěrstvo začíná ve chvíli, kdy už je oběť ubita téměř k smrti. Podle jednoho z útočníků Andreje napadli kvůli tomu, že urazil matku Aleše Olovece. Oba muži na videu i mluví. Jeden si stěžuje, že si od bití pohmoždil ruce

Není jasné, kolik uživatelů celý útok sledovalo. Jeden z nich ale ve chvíli, kdy si videa všiml, zalarmoval policii. Hodinu po incidentu byli útočníci v poutech. Muži byli pořád se svojí obětí. Muž byl při příjezdu policistů ještě naživu, po převezení do nemocnice ale zemřel Podezřelí skončili ve vazbě a hrozí jim až 15 let za mřížemi. Video bylo z internetu odstraněno, ale ještě předtím ho vidělo více než 250 tisíc lidí.

Související články

Další články