Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Týrání těla přineslo ovoce: Ben Cristovao díky své DOKONALÉ POSTAVĚ urval medaili v jiu-jitsu!

Ben je i pořádný rváč.
+ Další 2 fotografie
Maká na sobě každý den, nikdy nevynechá, je jako stroj. Ben Cristovao (29) nejede bomby jen jako zpěvák. Je také úspěšný jako bojovník jiu-jitsu. Na mistrovství Asie v brazilské odnoži tohoto sportu dokonce urval bronzovou medaili.

"Trénuju každej den. Neexistuje, abych vynechal. Neexistuje, abych přišel pozdě,” takhle zodpovědně přistupoval k tréninku, a to přineslo ovoce. Odjel do Tokia na mistrovství Asie v jiu-jitsu a tam ve střední váze urval bronzovou medaili.

Ani tak ale necítil uspokojení v tomto ohledu a byl k sobě sebekritický. "Je to jenom malej úspěch, ale přesto pro mě obrovská meta. Jsem strašně rád,” komentoval svůj výsledek. Příští rok chce ale podle svých slov zaútočit na zlatou medaili. K té ale vede ještě hodně litrů potu při tréninku.

Jedno je ale jisté. Mezi našimi celebritami nemáme nikoho, kdo by byl tak zapálený do sportu. Před deseti lety se stal Ben mistrem republiky ve 4×4 Českém poháru ve freestyle snowboardingu. Poslední dobou ale našel zalíbení v bojových uměních.

Po jiu-jitsu by si také rád vyzkoušel první zápas v kleci v rámci MMA. To by nejraději realizoval již za rok, nejlépe ke svým třicátým narozeninám. A jelikož je Ben chlapcem hodně cílevědomým, dá se očekávat, že se v kleci opravdu objeví a nejspíše to bude pořádný masakr…

Mohlo by vás zajímat

Další články