Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Týrání snášela léta: Syn na Uherskobrodsku mlátil matku páskem po těle. Ve spánku ji kopal

Otřesný případ
Případ otřesného týrání se odehrál na Uherskobrodsku, kde osmadvacetiletý muž po dobu čtyř let ponižoval a bil svoji matku. Nadávky byly na denním pořádku. Ženu často napadal i fyzicky, ať už když spala nebo při bdělém stavu. Nyní si řekla dost.

Bití a ponižování snášela žena z Uherskobrodska téměř čtyři roky. Nikomu o tom neřekla, protože nevěděla, jak by na to reagovalo okolí. K hroznému jednání syna vedla zřejmě nespokojenost s vlastním životem a alkohol.

„Své vlastní matce vyhrožoval, sprostě jí nadával a bil ji zpravidla třikrát do měsíce. Napadal ji i ve spánku. Ve dvou případech si sundal opasek a matku jím zbil po celém těle. Jindy ji napadl pěstmi a kopal do ní. Poté dokonce musela jít k lékaři na ošetření. Svůj vztek si vybíjel i na zařízení domu a rozbíjel vše, co mu přišlo pod ruku. Žena z něj měla obrovský strach, proto vždy, když měla možnost utéct, schovala se ve sklepě nebo na dvoře domu a čekala do té doby, dokud syn neusnul,“ uvedla mluvčí policie Milena Šabatová.

„Po posledním incidentu, když ji syn bezdůvodně napadl, se rozhodla situaci řešit. Proto vše oznámila na policii. Ještě téhož dne policisté využili oprávnění vykázání a muže na deset dnů vykázali ze společného obydlí a nesměl se přiblížit ani do blízkosti domu,“ dodala.

Matka už teď mít strach nemusí. Soud vydal předběžné opatření, kdy synovi byla uložena povinnost zdržet se jakéhokoliv kontaktu s matkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články