Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Týrání pejska: Zuřící dav se kromě do Jakuba pustil i do jeho matky!

Zdroj: Youtube/Facebook
+ Další 4 fotografie
Sociální sítě někdy umí pomoci, třeba upozornit na případy nenormálního chování vůči zvířatům, uživatelé na nich ale často ubližují i těm, kteří za nic nemohou. Případ bestiálního tyrana tříměsíčního pejska z Prachatic se bohužel vyhrotil tak, že lidé vyzývají i k lynčování jeho matky.

Dá se docela chápat, že všichni pohrdají původcem brutálního mučení nevinné a bezbranné němé tváře. Jenže lidé na sociálních sítích zacházejí už opravdu do extrému. Kromě výzev ke zmlácení Jakuba L. (24) nyní někteří horují i pro exemplární ublížení jeho matce.

„Vyjádřit se k tomu nemůže, protože bohužel byl napadenej, zbitej. A tím víc já se k tomu nebudu vyjadřovat. Můj syn se nebrání, samozřejmě se k tomu postaví (čelem),“ řekla reportérovi Televizních novin matka tyrana. A tím proti sobě zvedla vlnu nenávisti.

„Věděla o tom, co s tím psem dělá, nezaslouží si soucit,“ píše Jana. „Zpráskala bych i maminku. To bude stejná svině určitě,“ nebere si zase vůbec žádné servítky Yvetta. Mnozí jí vyčítají, že Jakub je takový, jak ho vychovala, jenže i odborníci by to snadno vyvrátili. Můžete dát dítěti veškerou lásku a péči, za jeho činy v dospělosti však zodpovídá jen ono samo.

A najdou se i tací, kteří si myslí, že vinna je právě tím, že syna má bránit. Měla totiž prohlásit i to, že kvůli šíření Jakubovy adresy po síti podá trestní oznámení. Naštvaní diskutující na to konto začali po Facebooku hromadně postovat i její adresu (je rozdílná) s tím, že možná u sebe teď synátora schovává.

„Smrt oběma! Synovi i matce. Upálit!“ píše Petr.

Našli se ale i rozumnější pisatelé, kteří proti vyhrocení situace a volání po lynči matky bojují a prosí ostatní, ať vše nechají na policii.

Justice by ostatně případné útočníky nekompromisně potrestala.

Související články

Další články