Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

TÝRÁNÍ DĚTÍ ve Výměně manželek? Obézní Tomáš povzbuzuje syny, aby se přejídali!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 21 fotografií
Výměna
GLOSA: Co je moc, to je příliš. Morbidně obézní Tomáš (43) z Výměny manželek se sám rozhodl, že bude žít s nadváhou. Jeho dva synové Lukáš (13) a Jakub (10) by možná obezitou netrpěli, kdyby je táta nepovzbuzoval v přejídání. Podle mnohých se tak dopouští týrání dětí. Útlým pasem se ostatně nemůže pochlubit ani Tomášova manželka Jana (35).

Jo, v Tetčiněvsi, tam se dějou věci. Na denním pořádku je tam s jistotou vyjídání ledničky. Rodina z Výměny manželek, tvořená Tomášem (43), Janou (35) a dvěma syny Lukášem (13) a Jakubem (10), totiž očividně žijí jen pro jídlo. A jde to na nich setsakramentsky znát.

Tomáš ve své "nejlepší formě" vážil 215 kilogramů, nyní ručička na váze ukázala k 173 kilům. Kdysy kvůli morbidní obezitě nemohl ani souložit. A těžko říct, zda ho potíže v milostném životě nedoprovázejí dodnes. Pravidelně sice dojíždí k obezitologovi, ale už na první pohled to asi není příliš platné.

Že si Tomáš pěstuje extrémně obrovský pupek, by nebyl až takový problém. Tragédie je přístup k výchově synů, kteří v tak mladém věku už nadváhou trpí také. Lukáš ve svých třinácti váží už téměř 100 kilogramů. A vzhledem k tomu, že ho v nabírání na váze táta podporuje, ani si neuvědomuje, že kvůli tomu bude v blízké budoucnosti neskutečně trpět.

Náhradní manželka Bára (32) z Prahy zůstala jen v němém úžasu, když si Tomášovi synové na oběd dvakrát přidali a po pár minutách už si pochutnávali na zmrzlině. A Lukáš zdaleka nezůstal jen u jednoho nanuku.

Je až s podivem, že přejídání dosud neučinila přítrž Tomášova žena Jana. Jenže ani ona nepatří k nejhubenějším. Na sociálních sítích se lidé nezdráhali natvrdo říct, že jde o týrání dětí Obezita totiž není nehezká jen vizuálně, ale především způsobuje nebezpečné zdravotní problémy.

Co si o tom myslíte vy? Týrají Tomáš s Janou povolováním přejídání své syny, anebo je to normální?

Související články

Další články