Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TÝRÁNÍ A BOLEST: Otřesné zacházení se zvířaty! Kuřátka barví a prodávají lidem jako nějakou věc

Toto je opravdu týrání zvířat!
Zdroj: facebook.com
Blíží se Velikonoce, tak každý pomalu, ale jistě začíná s výzdobou bytů, domů a kanceláří. K Velikonocům neodmyslitelně patří kuřátka, beránek, pomlázka a vajíčka. To, že lidé rádi barví vajíčka, je v pořádku. Ale už jste někdy viděli, že by někdo barvil živá kuřátka a pak je prodával?

Na videu můžete vidět otřesné zacházení se živými zvířaty. Kuřátka jsou v přenosných bednách po desítkách, člověk na ně lije barvu a pak je promíchá, aby se zbarvila. Barvu jim sype na hlavu a pak je všechny prohrabe, jako by míchal salát. Mlátí jim u toho do hlaviček a kuřátka jsou na sebe namačkaná, někdy i vzhůru nohama.

Zvířata u toho neuvěřitelně trpí, ale lidem je to úplně jedno. Jak může tohle být legální? Takový zvyk mají v Jižní a částečně i Severní Americe. Kuřátka jsou oblíbenými pestrobarevnými ozdobami v období Velikonoc. Nikdo ale pak neřeší utrpení zvířat.

V bednách tak můžete vidět kuřátka červená, modrá, růžová, oranžová či zelená. Jak dlouho po obarvení kuřátka žijí a co s nimi lidé dál dělají, je otázkou. Vzali byste si domů takové pestrobarevné kuře?

Související články

Další články