Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Týraná slečna (15) dostala zlatý bzučák: Celý svět naprosto ohromila

V úterním vysílání America´s Got Talent zabodovala mladá teenagerka, která doslova všechny šokovala svým vystoupením. Dívka, která byla v minulosti šikanovaná, se do písně tak vložila, že i samotná Mel B stála opařená jako sloup. Vyhraje soutěž tato mega talentovaná slečna?

Amanda Mena, které je teprve 15 let, si toho v životě už hodně zažila. Vyrostla v Dominikánské republice, ale již ve 4 letech se odstěhovala do Ameriky.

Kvůli jazykové bariéře, kdy nemluvila vůbec anglicky, se jí všichni posmívali a stala se terčem šikany. Zkušenost s nelehkým obdobím ji však zocelila. Veškerou energii začala soustřeďovat na zpěv a hudbu. To se jí vyplatilo a v úterý to parádně rozjela na castingu v americké soutěži Amerika hledá talent svou verzí písně od Arethy Franklin.

Porota, složená z Mel B, Heidi Klum, Simona Cowella i Howieho Mandela, byla naprosto ohromená. Spojení duše s jejím hlasem všem vyrazilo dech.

„Je to šílené. Mám husí kůži naprosto všude. Jsi naprosto neuvěřitelná," překvapivě hodnotila výkon Mel B. Nakonec dala dívce ještě větší odměnu, když stiskla zlaté tlačítko, které mladou zpěvačku vymrštilo rovnou až do finále!

Bude z dívky další vítězka? Podívejte se na video na její fenomenální pojetí hudby.

Související články

Další články