Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týraná Nikola prošla ve Výměně manželek proměnou: Z třesoucího se věchýtku krásnou dámou

Týraná Nikola prošla ve Výměně manželek proměnou: Z třesoucího se věchýtku krásnou dámou
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Ve středeční Výměně manželek jsme poznali rodinu z Písku, Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámili s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic. Není pochyb o tom, že tato Výměn manželek patřila mezi ty nejvyhrocenější. Nikola se během deseti dní svěřila náhradnímu manželu Andrejovi s tím, že ji Patrik v minulosti mlátil a nechová se k ní hezky. Vše vyvrcholilo mezi osmi očima, kdy se Nikola kompletně zhroutila. Ještě předtím pro ni Andrej ale přichystal překvapení v podobě proměny, která ze zbědované Nikoly udělala krásnou ženu.

Středeční Výměna manželek patřila mezi ty velmi vyhrocené. Na jedné straně rázná Nikol, která od svého manžela dostává vše naservírované na zlatém podnose, a straně druhé naprosto zdeptaná Nikola, kterou manžel v minulosti fyzicky bil.

Nebohá Nikola se štábu svěřila, že si je vědoma toho, že je v otřesném stavu a váží pouhých 47 kilo. To byl ale začátek. "Než se narodila malá, tak na mě několikrát vztáhl ruku. Teď už to nedělá kvůli dceři," začala vyprávět svůj smutný životní příběh náhradnímu manželu Andrejovi.

"Teď mě peskuje za úplné maličkosti. Vše musí být podle něj. Neustále mi agresivně nadává a používá skutečně sprostá slova," dodává Nikola se slzami v očích. Celá situace se vyhrotila mezi osmi očima, kdy se Andrej neudržel a vystartoval po násilníkovi Patrikovi.

Incident byl natolik vyhrocený, že do bitky musel zasáhnout i štáb televize Nova. Nikola se v závěru show kompletně složila a matka Nikol třesoucí se věchýtek uklidňovala, že jí pomůže. "Kdykoliv se něco stane, zavolej a můžeš přijet. I kdybych ti tu cestu měla zaplatit," řekla nebohé Nikole.

Fascinující proměna

Náhradní manžel Andrej si několikrát vyslechl trápení Nikoly a rozhodl se k ušlechtilému kroku. Jeden celý den vyhradil Nikole na zkrášlení, které zaplatil ze své kapsy. Když to Nikola uslyšela, tak se dojetím opět rozplakala.

Stačilo ovšem pár hodin a zásah odborníků a zbědovaná Nikola se proměnila ve šmrncovní dámu. Přivolaná odbornice jí udělala manikúru, zcela nový účes a namalovala ji. Sám Andrej, když Nikolu viděl, tak nevěřil vlastním očím.

Když byla Nikola v náhradní rodině, tak byla skálopevně přesvědčena, že od Patrika odejde. Jenomže na úplném konci Výměny udělal Patrik velkolepé gesto a požádal Nikolu o ruku. Ta to ale odmítla.

"Svatba je hodně daleko. To bude chtít hodně času, aby se to vůbec stalo. Po Výměně se stalo to, že můj muž mi přestal nadávat za úklid. Snaží se být více klidnější. Jinak to u nás funguje pořád stejně," řekla po čase TV Nova.

"V kontaktu s druhou rodinou nejsme, protože si to můj manžel nepřeje. Chtěla bych jim však za vše poděkovat," dodala Nikola.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy