Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Týraná Lída z Výměny manželek: Po roce další DĚTI S DESPOTOU a předčasný porod!

Týraná Lída z Výměny manželek: Po roce další DĚTI S DESPOTOU a předčasný porod!
Zdroj: Facebook/repro TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Vzpomínáte si na hodně dramatický díl Výměny manželek, v němž se řešilo především domácí násilí? S tím se musela potýkat nebohá Lída (27), kterou týral už její otec a pro ránu nešel daleko ani manžel Ondřej (36). Co se v jejich životě změnilo? Už tehdy vychovávali dceru Lucii (3) a syna Ondru (6), rok a půl po vysílání ale mají další dva malé potomky. Víme, jak jim to nyní klape!

Před rokem a půl to rozhodně nebyl pár, který by měl na růžích ustláno. Lída se rozhodla jít do Výměny manželek především kvůli svému despotickému manželovi. Jak tehdy sama tvrdila, její muž Ondřej byl v insolvenci a u nich doma docházelo i k domácímu násilí.

Lídu napadal už v dětství její otec, a tak byla na jakékoliv projevy fyzického násilí hodně háklivá. "Táta mi hodně ubližoval, neustále mě mlátil, i když jsem nic neudělala. Já ho úplně nesnáším. Nechci manžela ztratit, ale někdy se mi vrací to, když mě mlátil táta,“ řekla ve Výměně.

Jenomže plán, že slavná reality show tyhle rány zahojí a vše bude zalité sluncem, bohužel nevyšel. "Už mi ani neříká, že jsem tlustá," pochvalovala si sice Lída po skončení natáčení, ale sám Ondřej přiznal, že občas stále dochází k fyzickému napadení. "Hádky jsou, občas nějaký pohlavek," řekl.

Co nezměnilo natáčení, se zřejmě povedlo času. Od vysílání dramatické epizody Výměny manželek už uplynul rok a půl. A manželství Lídy a Ondřeje vypadá úplně jinak. "Jsou teď spolu moc šťastní a všechno klape tak, jak má," dušoval se eXtra.cz blízký kamarád rodiny.

Ondřej zřejmě šel opravdu do sebe a na Lídu už je hodný. Společně si totiž pořídili další potomky. Sedmadvacetiletá Lída v březnu v Praze porodila dvojčata. "Byl to předčasný porod a oba měli velký strach, aby byly dětičky v pořádku. Naštěstí jsou zdravé a jejich manželství se tím jenom upevnilo," dodal.

Lída a Ondřej patří k párům, které lidé po Výměně manželek pranýřovali, určitě však ne tak moc jako Ivu (28) a Mariana (46) ze Semil!

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy