Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tyran pejska z Prachatic promluvil: Je mi to líto! Co mu k tomu lidé vzkazují?

Zdroj: Facebook, Policie ČR
+ Další 4 fotografie
Čtyřiadvacetiletý Jakub L., který minulý týden málem zmrzačil tříměsíční štěně kvůli loužičce, si po velkém množství nevole z celé republiky snaží napravit reputaci. Přišel s omluvou, ale nesetkala se s velkým přijetím!

„Nesu plnou zodpovědnost za to, co se stalo, je mi to velmi líto a moc mě to mrzí. Všechny náklady spojené s léčbou Marleyho beru na sebe a vše uhradím, což jsem vypověděl také při výslechu na policii,“ řekl Prachatickému deníku Jakub L.

Jeho útok odsoudila i matka. „Uvědomuje si, co udělal. Staví se k tomu čelem a s policií spolupracuje. Trest si zaslouží,“ prozradila.

Jenže se najdou lidé, kteří mu ani za mák nevěří.

„Ten hajzl i jeho matka hrají divadlo podle scénáře a rad jejich právníků. Doufám, že všichni nebudete tak naivní a nebudete těm pohádkám věřit,“ píše na Facebooku Matouš.

„To poradí každý obhájce. Projevte lítost, i když ji necítíte. Týrání dva měsíce. Kňučení. Nářek. A najednou lítost? Nebýt videa, maličký by možná už byl mrtvý a bylo by další štěně. Opravdu tu nejsme hloupoučký. Ale pobavilo,“ myslí si Eva.

„Dokáže tak odporně utýrat pejska a teď lituje. Nas*at, ať táhne,“ přidává se uživatelka Peťulka. Mnozí věří, že soudce lítosti neuvěří a pošle mladíka natvrdo do vězení.

Co vy, čtenáři eXtra.cz: Také nevěříte tomu, že by se Jakub z události poučil?

Související články

Další články