Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tyran Pavel ve Výměně manželek: Matka bité Kristýny se svěří s hrozivými detaily

+ Další 3 fotografie
video
Ve středečním díle uvidíme, jak si tvrdohlavá Jarka poradí s výbušným partnerem Pavlem a jestli se submisivní Týna dokáže přizpůsobit rodině se čtyřmi dětmi a tátou Martinem, který se do chodu domácnosti příliš nezapojuje.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Liberce, kterou tvoří Kristýna (25), Pavel (30) a Marek (6). Na druhé straně se seznámíme s Jaroslavou (34), Martinem (40), Ester (15), Jaroslavem (13), Janou (9) a Janem (10 měsíců), kteří žijí v Lestkově.

S nápadem přihlásit rodinu z Liberce do Výměny manželek přišla sama Kristýna. Vztah manželů totiž údajně nefunguje a často se hádají, zejména kvůli penězům a tomu, že Pavel chodí minimálně do práce.

Navíc je přehnaně žárlivý. Druhou rodinu do pořadu přihlásila nejstarší dcera Ester. Nechce totiž, aby se její rodiče hádali, a od Výměny manželek si slibuje zlepšení jejich vztahu. Jarka s Martinem jsou dokonce rozvedení, ale po rozvodu se jim narodilo čtvrté dítě, tak se k sobě vrátili a zkoušejí překonat krizi.

Jarka ovšem velmi záhy zjistí, že krize v jejich vztahu je minimální oproti tomu, co prožívá druhý pár. V průběhu Výměny manželek vyplouvají na povrch velmi znepokojující informace. Šestiletý Marek prozradí své náhradní mamince, že rodiče se často hádají a že Pavel svoji partnerku dokonce bije.

Jarka se sejde s matkou Kristýny a zjistí, že vše je pravda. Matka dokonce mluví o tom, že Pavel údajně její dceru přiškrtil. Jak toto soužití dopadne?

Související články

Další články