Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tyran Kuča bude mít honosný pohřeb: Vrah umučeného Marečka spočine v bílé rakvi

Tyran Kuča bude mít honosný pohřeb: Vrah umučeného Marečka spočine v bílé rakvi
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Nepochopitelné
Případ utýraného Marečka z Loun dodnes otřásá celým Českem. Veřejnosti se lehce ulevilo, když byl tyran Josef Kuča odsouzený k 22 letům za mřížemi. Svůj trest si ovšem už neodsedí, protože se ve své cele oběsil. Nyní veřejnost zřejmě šokuje další zpráva. Kučovi se chystá honosný pohřeb s bílou rakví.

Jedním z nejděsivějších případů poslední doby je utýrání teprve tříletého Marečka z Loun U soudu na sebe vzal plnou odpovědnost jeho otčím Josef Kuča. Na chlapečkovi se dopouštěl nechutných věcí, které zahrnují například pálení cigaretami. Brutální týrání vedlo ke smrti chlapce. Vinu na jeho smrti nese i matka Simona T., která týrání nečinně přihlížela a nyní ji čeká soud.

Lidem se lehce ulevilo, když Vrchní soud v Praze odsoudil Josefa Kuču ke 22 letům ve vězení. Původně mu byl udělen trest ve výši 16 let za mřížemi. To se ovšem nelíbilo ani veřejnosti, ani státnímu zástupci, který se hned na místě odvolal. Nelíbil se jim nízký trest ani to, že obžalovaný nebyl souzen za vraždu.

Pražský Vrchní soud tedy čin Josefa Kuči 24. června 2020 překvali­fikoval na vraždu, za což mu následně uložil trest odnětí svobody na 22 let. Kuča následně nastoupil do vězeňské cely na Pankráci. Trest si Kuča už ale neodsedí. Ve vězeňské cele totiž minulé úterý spáchal sebevraždu.

Vrchol!

Otec Kuči se po smrti syna Expresu svěřil, že Josefovi plánuje pohřeb. "Pohřeb budeme organizovat, dnes jsme řešili v Lounech na hřbitovním ústavu převoz těla," řekl před nedávnem otec tyrana.

Kuča pochází z romské rodiny, kde je tradicí uspořádat honosný pohřeb. Je tak zřejmé, že ani Kučovo poslední rozloučení nebude zanedbané.

Se serverem se spojil rodinný přítel, který si přál zůstat v anonymitě. Prozradil, jak bude pohřeb, jenž je naplánovaný na příští týden, probíhat. "Půjde o velmi honosný pohřeb. Bílá rakev, farář, kapela a průvod od pohřební služby," sdělil zdroj Expresu. On sám si však myslí, že vůči utýranému Marečkovi je to velká neúcta.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy