Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tyran Jakub (24) měl vztah s dcerou poslance. Z toho bytu jsem ji raději odvedl, říká její otec

Bývalý starosta nechtěl, aby měl Jakub něco s jeho dcerou.
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Celou Českou republikou otřásl případ brutálního týrání malého štěňátka, ba co víc, zvěčněného na videu. Tyran Jakub L. (24) tvrdí, že důvodem brutálního zacházení byla loužička na podlaze, posléze řekl, že ho malý labrador kousl do nohy. Sám zjevně neví a spíše má pořádný problém s násilím. To ostatně potvrzuje i bývalý starosta Prachatic Jan Bauer. V Prachaticích, kde se incident odehrál, měla mít starostova dcera poměr právě s Jakubem. To ale její otec nesnesl a z bytu, kde s ním pobývala, ji odvedl. Právě kvůli podezření na domácí násilí.

Poslední dobou se nemluví snad o jiném případu než o brutálním týraní malého štěňátka, se kterým nelítostně zacházel Jakub L. z Prachatic. Štěně se mu údajně vyčůralo na koberec. V další verzi Jakub říká, že ho kouslo do nohy. Ať tak či tak, mučení v podobě kopání a škrcení si nezasloužilo. Je vůbec s podivem, že štěně se jménem Marley vůbec přežilo.

Nyní vyšlo najevo, že tyran všech tyranů měl poměr s dcerou poslance a bývalého starosty Prachatic, který se zjevně nemohl dívat na to, jak mladík zachází s jeho dcerou, a tak ji z bytu prostě odstěhoval. „Před třemi týdny jsem z toho bytu dceru odvedl, protože jsem měl podezření na násilí. A pak bohužel přišla tahle věc (týrání štěněte),“ řekl Jan Bauer serveru TN.cz

K případu se vyjádřila i veterinární ordinace Vimperk, která má štěňátko v péči. „Měli jsme podezření na zlomeninu pánve a trauma míchy, převezli jsme ho proto na specializované neurologické pracoviště. Zde je nyní hospitalizováno a dále vyšetřováno. Zlomenina pánve a vážné neurologické poškození se naštěstí nepotvrdily, stav štěňátka se zdá lepší, ale stále se zotavuje z velkého pohmoždění. Nyní je tedy v péči specialistů,“ napsali veterináři na svém facebookovém profilu.

Související články

Další články