Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Týrali je a mučili: Zrůdní rodiče drželi ve sklepě svých 13 dětí připoutaných k postelím řetězy!

Zdroj: Policie
foto dětí uvnitř
Americká média jejich domu přezdívala „dům hrůzy“ - řeč je o Louise a Davidovi Turpinových, kteří ve sklepě svého domu věznili svých 13 dětí připoutaných k posteli řetězy. Nebohé potomky zrůdných rodičů zachránila až jedna ze sester, které se podařilo utéct a vyhledala pomoc. Většina dětí byla nalezena v zanedbaném a podvyživeném stavu. Rodiče se k mučení svých dětí přiznali, prokuratura požaduje doživotní trest.

David a Louise Turpinovi trýznili ve sklepě svého domu svých 13 dětí ve věku od 3 do 30 let. Všechny sourozence zachránila až jedna ze sester, které se podařilo utéct oknem, aby vyhledala pomoc. Policisté tvrdí, že některé z dětí byly natolik zanedbané, že vypadaly o mnoho mladší, než ve skutečnosti jsou.

Rodiče ubohých dětí byli obviněni z mučení, týrání dětí a omezování osobní svobody, s dětmi se nesmí stýkat. Ačkoliv jak David, tak Louise zpočátku jakoukoliv vinu popírali, nakonec se však ke všemu přiznali. David (58) a jeho žena Louise (50) budou odsouzeni k doživotnímu vězení s možností podmínečného propuštění po 25 letech.

Přiznání zrůdných rodičů je důležité pro všech 13 dětí především proto, že nebudou muset svědčit a mluvit o hrůzách, které ve sklepě prožívaly.

Související články

Další články