Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Tyra Banks oslavila 44. narozeniny: Když není hvězdou mol, připomíná vykulenou sůvu

Tyra Banks oslavila 44. narozeniny: Když není hvězdou mol, připomíná vykulenou sůvu
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Čokoládová kráska Tyra Banks (44), která je považována za jednu z nejúspěšnějších topmodelek světa, oslavila 44. narozeniny a pořád je hvězdou první velikosti. Tyra patří mezi ty modelky, které se nebojí ukázat svou tvář bez make-upu. Pokud si ale myslíte, že stále vypadá jako na molu, tak jste na omylu. Její přirozená, ač půvabná tvář vás možná bude šokovat.

Čtyřiačtyřicetiletá Tyra Banks je ženou mnoha tváří. Kromě toho, že je modelkou, tak je také velmi úspěšnou podnikatelkou, producentkou, moderátorkou a starostlivou matkou. Tyra jako jedna z mála veleúspěšných modelek má vysokou školu a k modelingu přičuchla už v pouhých dvanácti letech.

Její matka byla poměrně úspěšnou fotografkou a Tyra jí často v její práci pomáhala. Tak se poprvé setkala se světly reflektorů. Snědá kráska je jasným důkazem toho, že i nejslavnějším modelkám se nemusí podařit všechno hned.

V patnácti letech byla přesvědčena o tom, že nechce být nikým jiným než světoznámou modelkou. Ze začátku ji odmítly čtyři modelingové agentury a jiná děvčata by to už dávno vzdala, ale Tyra ne.

Popáté se to konečně podařilo, ale byl tady další háček. Tyra je černoška, a to se na začátku 90. let moc nenosilo. Takže je čokoládová bohyně právem považována za průkopnici snědých krásek v modelingu.

Tyra patřila k andílkům Victoria’s Secret v letech 1997 - 2005. V současné době se stará o svého syna, kterého jí odnosila náhradní matka. Topmodelka se může pyšnit krásnou postavou a obličejem i přesto, že jí je už přes čtyřicet.

Když se Tyra ale odlíčí, tak byste v ní krásku z přehlídkových mol hledali jen těžko. Bez líčidel by zapadla v davu, a když navíc vykulí oči, vypadá jako vykulená sůva.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy