Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Typy partnerů podle znamení: Ryby jsou romantické citlivky a Štíři nevypočitatelné zmije! Jak jste na tom vy?

Zdroj: facebook.com
Jste někdy až moc velká citlivka, nebo ve vztahu hledáte spíš logiku? Hádáte se rádi, nebo se snažíte všem zavděčit? Podívejte se, jaký typ partnera jste podle znamení zvěrokruhu a na čem byste měli ještě zapracovat!

Vodnář

Vodnáři jsou ve vztahu nezávislí jako americký Den nezávislosti. Nikdy nepotřebujete, aby vám kdokoliv pomáhal, všechno zvládnete sami. Jako partneři sice láskyplně pečujete o svůj protějšek, pokud vás ale jednou zradí, tak má utrum. Druhé šance už nedáváte, na nesmysly totiž nemáte čas. V posteli jste však velká zvířata.

Ryby

Největší citlivky, které si k sobě člověk může najít! Máte v srdci tolik lásky a dobroty, až z toho jeden má glykemický záchvat. Bohužel i kvůli tomu narážíte občas na pěkné blbce. Nebo si je jednoduše vybíráte sami. Své partnery však dokážete naplnit takovým štěstím, že o ně fakt nouzi mít nebudete. Můžete se tedy s klidem vykašlat na někoho, kdo vás zradí.

Beran

Co vám budeme povídat, není radno si s vámi moc zahrávat. Váš partner se raději bude vyhýbat hádkám s vámi. Když se do toho totiž opřete, nejste k zastavení a mnohdy i omíláte jednu věc pořád dokola. Kdo s vámi má mít trpělivost, to tedy nevíme. Upřímnost se cení, ale náladovost a výbušnost už tolik ne.

Býk

Na Býky nikdo nemá. V praktičnosti jste prakticky nepřekonatelní. Všechno musí mít svou logiku stejně jako vztah. Na toxické vztahy vás neužije dlouho. Je pravděpodobné, že si tedy vyberete správně. O to více po vás však všichni jedou. Působíte nedostupně, až odmítavě. Nemáte totiž čas ztrácet čas.

Blíženci

Jste takoví dobrodruzi, až to není hezké. Jdete do všeho, co je pro vás nějakou výzvou. Svým nadšením však občas své okolí až iritujete. Chtělo by to trochu zvolnit. Na druhou stranu je to paradoxně právě to, co na vás lidi na první pohled přitahuje. Mějte však na paměti, že všeho moc škodí.

Raci

Na světě není větších cyniků. Jen tak si na vás někdo nepřijde, ale občas to až hraničí s paranoií. Nehrnete se do ničeho po hlavě, na pořádné vylévání citů potřebujete čas. Sex je s vámi ovšem naprosto fantastický. Tahle kombinace vám zaručuje to, že si každého partnera okamžitě namotáte.

Lev

Rádi se předvádíte, a to v každém aspektu vašeho života. Jste totiž hvězda a moc dobře to víte. Nebo si to alespoň myslíte. Jakmile ale někdo zaujme vaši pozornost, jste věrným a oddaným partnerem, se kterým to určitě bude stát za to.

Panna

Nejlepší partner, jaký na trhu je! Pro druhé uděláte cokoliv a postaráte se jednoduše o všechno. Vašim partnerům to bude imponovat, líbí se jim vaše nezávislost a systematičnost. Bohužel však stavíte sami sebe až na poslední místo. A nejhorší na tom je, že jste tak pracovití, že si toho ani nevšimnete. Občas se klidně můžete uvolnit a nechat někoho, aby se o vás postaral.

Váha

Váhy se bojí všech a všeho! Pořád! Tak strašně se podceňujete, že se často bojíte i pípnout, aby nebylo zle. Vzmužte se trochu a začněte si věřit. Nikdo vás rozhodně neukousne a váš partner už vůbec. Když se trochu uvolníte a odvážete, jste naopak docela zábavný, atraktivní protějšek.

Štír

Jste velmi intenzivní partner a dáváte si záležet na všem, co děláte. A to i v sexu, jste totiž vyhlášení milenci. Vaši ex by se k vám vraceli jen kvůli tomu, pokud by se vás ovšem nebáli. Co si budeme nalhávat, občas jde z vás tak trochu strach. Ale to vy ostatně dobře víte.

Střelec

Jste veselá kopa a je s vámi sranda. Šíříte kolem sebe vždy pozitivní energii. Děláte to ostatně rádi. V lidech vždycky vidíte jen to nejlepší a pro okolí jste nesmírně okouzlující. Nesnažte se však být kamarád se všemi za každou cenu. S bývalými to totiž většinou nemá smysl.

Kozoroh

Jste největší dospělák široko daleko. Ve vztahu budete vždycky ten zodpovědnější, ale také pesimističtější a občas trochu snob. Občas se můžete uvolnit, nebojte se. Konstantní pesimismus totiž začne po nějaké době trochu vyčerpávat.

Související články

Další články