Co si na hlavě vytváříte každé ráno v koupelně? Jste milovnicí rozpuštěných vlasů, nebo se nebojíte experimentovat a vyjít s podivně vypadajícím ptačím hnízdem na hlavě? Podle jednotlivých účesů se i vy můžete dozvědět, jaké jste.

1. Rozpuštěné vlasy

Ženy milující rozpuštěné vlasy jsou jasné bojovnice za přirozený vzhled a přirozenou krásu. Nemají rády nic strojeného ani umělého. Právě proto si své vlasy nesvazují do gumiček a nechávají je dýchat. I ve svém životě potřebují volnost a velký osobní prostor.

2. Culík

Klasický culík některým ženám skutečně sluší a dodá jim potřebný šmrnc. Stáhnuté vlasy sluší ženám s jemným a bezchybným obličejem. Takové ženy působí jako princezničky. Ve svém životě jsou zvyklé na to, že se kolem nich vše točí, a nehodlají na tom nic měnit.

3. Milovnice extravagance

Pokud máte dostatek odvahy a nebojíte se na hlavě vytvořit i něco, co není pro normální smrtelníky naprostou normálkou, nemáte se za co stydět. Budete perfektně rozumět módním trendům a i na okolí budete působit velmi in dojmem. Ve svém životě nesnesete stereotyp, a proto neustále vymýšlíte nové koníčky, výlety i účesy.