Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Typologie žen podle účesu: Co se o té své kočičce dozvíte?

Jaký účes nosí ta vaše?
Zdroj: www.herminapress.cz
Jakému účesu dáváte přednost? Máte krásné bohaté vlasy, a tak nosíte rozpuštěné prameny, a nebo si každý den stahujete vlasy do drdolu nebo culíku? My pro vás máme typologii vaší osobnosti podle toho, co se svými vlasy vytváříte.

Co si na hlavě vytváříte každé ráno v koupelně? Jste milovnicí rozpuštěných vlasů, nebo se nebojíte experimentovat a vyjít s podivně vypadajícím ptačím hnízdem na hlavě? Podle jednotlivých účesů se i vy můžete dozvědět, jaké jste.

1. Rozpuštěné vlasy

Ženy milující rozpuštěné vlasy jsou jasné bojovnice za přirozený vzhled a přirozenou krásu. Nemají rády nic strojeného ani umělého. Právě proto si své vlasy nesvazují do gumiček a nechávají je dýchat. I ve svém životě potřebují volnost a velký osobní prostor.

2. Culík

Klasický culík některým ženám skutečně sluší a dodá jim potřebný šmrnc. Stáhnuté vlasy sluší ženám s jemným a bezchybným obličejem. Takové ženy působí jako princezničky. Ve svém životě jsou zvyklé na to, že se kolem nich vše točí, a nehodlají na tom nic měnit.

3. Milovnice extravagance

Pokud máte dostatek odvahy a nebojíte se na hlavě vytvořit i něco, co není pro normální smrtelníky naprostou normálkou, nemáte se za co stydět. Budete perfektně rozumět módním trendům a i na okolí budete působit velmi in dojmem. Ve svém životě nesnesete stereotyp, a proto neustále vymýšlíte nové koníčky, výlety i účesy.

Související články

Další články