Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Typologie matek podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na tu vaši?

Zdroj: Profimedia
Matka je zvláště pro muže mnohdy osobou číslo jedna. Umí pomoci v pravou chvíli, ale i ovlivňovat. Některé matky své moci využívají, jiné se drží zpátky. Jsou zkrátka různé. Přinášíme vám přehled charakterů jednotlivých matek podle znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Matka ve znamení Berana bude pěkně tvrdohlavá a je výhodné s ní být zadobře. Je totiž velmi organizačně schopná a dokáže zařídit i nemožné. Pokud je to matka nikoli vaše, ale vaší přítelkyně, měli byste se k ní chovat s úctou a uvidíte, že vám to přinese spoustu výhod.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Znamení Býk je obecně považováno za romantické. Pokud je vaše matka narozena v tomto znamení, snese vám modré z nebe, a pokud máte vztah, bude vám nehynoucí lásku přát skutečně ze srdce. Pravděpodobně už myslí na to, jak vám vystrojí veselku.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Matka ve znamení Blížence je jako střela. Neustále vám bude radit, jak se máte chovat a co máte v životě dělat. Rozhodně nebude stát opodál a respektovat vaše soukromí. Spíše naopak. Do toho bude mít i v pozdním věku spoustu aktivit. Blíženec zkrátka nevydrží v klidu.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro Raka je důležité rodinné zázemí, takže pokud vaše matka nebude chtít, abyste odešli z domova, i přesto, že už je vám pětadvacet, není se čemu divit. Bude vám podstrojovat do nekonečna, jen proto, abyste vydrželi doma a klidně tam bydleli i s přítelkyní.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev je odjakživa vůdce. Vaše matka je zkrátka vůdce pluku. Bude rozhodovat nejen za vás, ale pravděpodobně i za vašeho otce. Je autoritou celé rodiny, která ji respektuje jako málokoho. Matka by se těžko smiřovala s tím, pokud by to tak nebylo.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

V domácnosti Panny bude uklizeno jako v klícce. Víte, že jste v dětství museli mít naklizený pokojík tak jako nikdo z vašich spolužáků. Po škole vám volala a říkala, že máte jít domů. Je přece potřeba vytřít.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Matka Váha nikdy neměla jasno, jak vás vychovávat. Jednou řekla ano, podruhé zas ne. Sama nevěděla, zda koná dobře, protože Váha si nikdy není jistá tím, co dělá. Zatímco jiné děti měly pravidla, která musely dodržovat, vy jste si pravidla spíše určovali sami.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Dítě matky ve znamení Štíra bude učiněný samorost. Štír se totiž zajímá spíše o partnerský život než o výchovu, a tak je mnohdy rozvedený. Štírka bude střídat jednoho partnera za druhým, akorát se pak nesmí divit, že si z ní její dítě bere příklad.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Matka ve znamení Štíra bude ambiciózní bez ohledu na věk svého dítěte. Je totiž rozenou kariéristkou a po šestinedělí pravděpodobně hned vesele vyrazí do práce. Nedivili bychom se, kdyby měla laptop na porodním sále.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Kozoroh je introvert a přesně tak se bude projevovat i matka v tomto znamení. Nebude vám nikterak zasahovat do soukromí a bude stát spíše opodál. Nechá naprosto na vás, jak budete v životě postupovat, i když to nebude tak, jak by si ona představovala.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář je matkou, která se nikdy nepřestane starat. Sice vám nebude vnucovat svoje stanoviska, ale bude si myslet svoje. Nechá vás žít a poradí vám skutečně jen v krajním případě. Jakmile uvidí, že jste přestřelili, nenápadně se k tomu vyjádří, ale jak se zachováte, nechá na vás.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Znamení Ryb je klidné a rozvážné. Stejně tak matky v tomto znamení nejdříve myslí a pak mluví. Nos do vašich věcí strkat budou, ale velmi taktně. Tím si vás většinou získají a vy se jim pak svěřujete sami od sebe.

Související články

Další články