Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týnuška Třešničková nám zase cpe svůj obličej bez make-upu: Vypadá jako vystrašený králík v křeči

Týnuška bez make-upu.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 24 fotografií
Týnuš Třešničková (21) čas od času překvapí své fanoušky a ukáže se jim bez make-upu. Týnka je nenáviděná i milovaná youtuberka, na které jsou zajímavé asi jenom její umělá prsa. Kouká se na ni hezky, ale to nesmí kočička otevřít pusu. To pak celé zkazí. Tentokrát své příznivce mírně vyděsila svým zjevem.

Týnuš Třešničková se stává poněkud často předmětem nekonečných debat. Někteří jsou toho názoru, že jako vzor pro malé holky, které ji sledují, je naprosto nepřijatelná. Už jsme několikrát zmiňovali, že si mladičká youtuberka nevidí do pusy.

Hlásá, že by dívky měly být spokojené takové, jako jsou, a poté tento názor stvrdí tím, že si nechá přifouknout prsa a napíchat pusu. Co jí bylo přidáno na vzhledu, bylo ubráno nejspíše někde jinde.

Čas od času se nám youtuberka ukáže nenamalovaná a to je pak samé mrzení. Fanoušci pochopí, že Týnka není žádná nadpřirozená krasavice, která se tak narodila, ale úplně obyčejná tuctová holka, která to dobře umí se štětcem a stíny.

Tentokrát se jí ale fotka moc nepovedla. Vypadá na ní dost zpuchle a zrudle. Připomíná králíka v křeči, smějí se někteří její sledující.

Související články

Další články