Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš ukázala stehna i nadhled: Lidem, kteří komentují její váhu, poslala vzkaz

Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 14 fotografií
postava
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Popáleniny jí zanechaly jizvy na těle i na duši. S obojím se ale statečně pere, s čímž jí také pomáhají fanoušci, kteří jsou Týnuš velkou oporou. Najdou se ale i tací, kteří mají potřebu komentovat Týnušin vzhled v negativním slova smyslu. Proto se Týnuš rozhodla vlézt na váhu a svým nadhledem všem vytřela zrak.

Týnuš je opravdu neskutečná. V posledních měsících se stává motivací a inspirací pro ještě více lidí, než tomu bylo před osudovou nehodou.

I bez make-upu

Nejenže od začátku otevřeně mluví o svých jizvách, za které se nestydí a chodí s odhaleným krkem, ale také se klidně vyfotí bez makeupu cestou na laserové ošetření nebo si jenom v kalhotkách stoupne na váhu a přizná, že se její postava změnila.

Právě fotografie, jak si polonahá Týnuš stoupá na váhu, rozvířila velkou diskuzi. Youtuberka přiznala, že za měsíce, kdy se léčí z popálenin, se její tělo trochu změnilo. Chtěla se tak vyjádřit k faktu, že jí pod fotkami často lidé připomínají, že očividně nějaké to kilo přibrala.

Otevřeně o váze

„Po tom, co mi moje tělo skvěle slouží každý den a dokázalo se zahojit z těžkých popálenin, mě tyhle komentáře o váze prostě nebaví. Ideální postava neexistuje, nejdůležitější je, cítit se ve svém těle dobře a pečovat o něj,“ ukázala všem, co si o negativních komentářích na svou postavu myslí. Týnuš také napsala, že má váhu už několik let stejnou, jen se na její postavě projevila už zmíněná několikaměsíč­ní léčba.

„Na těle se podepisuje několik měsíců v nemocnici a trochu rozházený metabolismus ze všech těch léků, které mi dávali. Takže plán je, zas tak moc to nehrotit, začít se víc hýbat a pomoct tělu trochu vyplavit všechno to špatné,“ uzavřela Týnuš komentář na téma její váhy. Pod příspěvkem se během dvou hodin objevily stovky podpůrných komentářů od dívek a žen, které se buď potýkají se stejným problémem anebo od fanynek, které Týnušinu postavu bezmezně obdivují a chtěly by být také tak „tlusté“ jako Týnuš.

Youtuberka opět ukázala, jak se díky osudové nehodě stala silnější a na některé malichernosti se dnes už dívá s velkým nadhledem. Týnuš tleskáme!

Související články

Další články