Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková znovu ukázala popálené ruce: Takhle vypadají po 8 měsících léčby

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 81 fotografií
galerie
Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je už dlouhých 8 měsíců v nemocnici v Istanbulu. Na lůžko byla upoutána poté, co byla ošklivě popálena během ohnivé show v restauraci. Teprve nedávno ukázala obličej, který se lékařům zjevně povedlo dát dohromady. Nyní po dlouhé době ukázala znovu i ruce, které vypadají stejně děsivě, jako když je ukázala poprvé. Je snad problém s léčbou?

Statečná bojovnice Týnuš Třešničková stále zůstává v péči lékařů. Vůbec netuší, kdy jí umožní vrátit se do Česka. Radost ji ale udělala zásilka, kterou ji zdravotní sestra doručila přímo na pokoj. Týnuš už se pomalu vrací zpět do role youtuberky a tak balíček rozbalila ve videu.

Třešničková ruce poprvé ukázala letos v březnu, od té doby už žádnou fotku s nimi nezveřejnila a rozhodla se ukázat obličej. Nyní se rozhodla je rovnou zachytit na video. Ačkoliv oblíbená vloggerka podstupuje velmi náročnou léčbu, popáleniny na jejích rukou vypadají snad ještě děsivěji, než pár měsíců zpátky.

Týnuš jako beauty vloggerka a expertka na módu velmi dbá na svůj vzhled. Na všech svých fotkách a videích byla vždy perfektně upravená. Po 8 měsících léčby to ale vypadá, že její ruce už nikdy nebudou takové, jaké byly dříve. Jsou její šance na úplné zotavení v nedohlednu? Podívejte se v galerii.

Související články

Další články