Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková vyrazila k vodě: Fanoušci obdivují její postavu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 43 fotografií
zadeček
Popálená youtuberka Týnuš Třešničková (23) si po návratu domů užívá českého prostředí tak, jako by tu snad nikdy nebyla. Když už nemusí ležet v nemocnici v Turecku, ráda se prochází v módním oblečení a znovu dokumentuje svůj život na Instagram tak, jako to dělávala dřív. V těchto vedrech se vydala k vodě a ukázala v plavkách postavu, za kterou sklízí samou chválu.

Vypadá to, že popáleniny Týnuš Třešničkovou neomezují tolik, jak se mohlo zdát. I když musí dodržovat určitá opatření, k vodě si může vyrazit téměř bez starostí a rozhodně nemusí být od hlavy až k patě zahalená. To dokázala na svém Instagramu, kam přidala fotku v plavkách, na které ukázala svůj skvěle tvarovaný zadeček.

Týnuš za dobu v nemocnici zřejmě nenabrala ani kilogram na váze, tudíž se v upnutých plavkách může ukazovat, jak se jí jen zlíbí. Je nutno říct, že postavu má skvělou a pozadí obzvláště. Fanoušci si toho všimli a její přednosti umí náležitě ocenit, v komentářích jí posílají jednu pochvalu za druhou.

Třešničková si zkrátka nenechá jen tak něčím kazit léto a rozhodně ne život. Jizvy bere jako svou součást, které se postupně zbavuje, nebojí se kvůli nim ukázat postavu, kterou má nepochybně luxusní. V galerii posuďte sami.

Související články

Další články