Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Týnuš Třešničková ukázala smyslné křivky. Po drsném rozchodu poslala haterům ostrý vzkaz

Týnuš Třešničková ukázala smyslné křivky. Po drsném rozchodu poslala haterům ostrý vzkaz
Zdroj: Se souhlasem T. Třešničkové / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
vzkaz
Populární youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) se nedávno rozešla se svým zámožným podnikatelem Ladislavem, který o ní prohlásil, že jej podvedla. Sama Týnuš hodila už rozchod za hlavu a prchla do Egypta, kde vystavila své smyslné křivky krev a mlíko. Ukázala pevný zadeček i silikonové poprsí. Tohle tělíčko single určitě dlouho nezůstane.

Týnuš Třešničková je opět single. Po nepěkném rozchodu s Ladislavem Biseniusem, který má pořádně temnou minulost a dokonce si odseděl i pár let ve vězení, Týnuš září jako nikdy dříve, a to i navzdory faktu, že o ní bývalý partner prohlásil, že ji po celou dobu vztahu jen finančně dotoval, dělal osobního fotografa, a stejně mu nakonec vrazila kudlu do zad a při první příležitosti jej podvedla.

Krev a mlíko

Týnuš se rozhodla hodit minulost za hlavu a po drsném rozchodu odletěla do Egypta, odkud posílá jeden žhavý příspěvek za druhým. A že to není žádná vychrtlina, ale žena s křivkami krev a mlíko. Pod několika příspěvky se dokonce objevily i ošklivé komentáře, že Týnuš přibrala, což jí moc nesvědčí a měla by zhubnout. Jako profesionální influencerka je už na komentáře tohoto typu zvyklá, přesto se rozhodla promluvit o body shamingu a jeho problematice aneb když se lidé posmívají ostatním za to, jak vypadají.

Vzkaz od Týnuš

"Znáte pojem body shaming? Znamená to dehonestování nebo zesměšňování někoho na základě jeho fyzického vzhledu, především postavy. A po tom, co jsem pod videem, kde jsem v plavkách, musela číst dost ošklivé komentáře, bych chtěla napsat. NIKDY si nenechávejte od ostatních diktovat, jak byste měli vypadat. Nejhlavnější je, že se ve svém těle cítíte dobře a jste zdraví. Člověk, který má potřebu shazovat někoho na základě jeho vzhledu nebo postavy, to sám se sebou nemá vyřešené a je v nějakém ohledu nespokojený, a proto ponižuje ostatní, aby se sám mohl cítit lépe. Takže si neberte podobné poznámky k srdci, možná jen od těch nejbližších, kteří vás dobře znají. Já své tělo miluju, za to, co vše zvládlo, za to, že je zdravé, a za to, že si můžu dopřát k jídlu, co se mi zachce a stále si držet stejnou váhu," svěřila se na sociálních sítích kam připojila i detaily své postavičky v plavkách, tohle tělíčko na ocet rozhodně dlouho nezůstane.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy