Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
popáleniny
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.

Upřímná Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková čas od času mluví o svých pocitech na sociálních sítích s fanoušky. Nedávno se jim svěřila, že se momentálně necítí příliš v pohodě, protože realita je mnohem horší, než jak to působí na Instagramu.

„Byla jsem u svého lékaře a ten mi řekl, že na internetu moje popáleniny vypadají, jako když jsem se opařila čajem, realita je o dost horší,“ svěřila se tehdy fanouškům. Sympatická brunetka si svým pozitivním přístupem získala mnoho fanoušků a je pro mladé lidi vzorem.

Zároveň ale přiznává, že to není vždy rozhodně snadné. „Moji právníci se stále nedohodli s tureckými právníky a už z toho začínám být otrávená,“ posteskla si.

Jizvy bez retuše

Nedávno se Týnuš Třešničková objevila na veřejnosti a vypadala spokojeně. Stala se jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie a rozdávala úsměvy od ucha k uchu. Jizvy od popálenin se nesnaží zakrývat. Všichni tak mohli na vlastní oči vidět, jaká je realita.

Týnuš vypadala skutečně senzačně a její elán nešel přehlédnout. "Je skvělé, jak k tomu všemu přistupuješ. Hrozně ti fandím," zní vzkazy od fanoušků pro Týnu.

Související články

Další články