Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková ukázala popálené tělo: Ruce se jí hojí jako ZÁZRAKEM!

+ Dalších 52 fotografií
Týnuš kvete
Okolo zdravotního stavu blogerky Týnuš Třešničkové (23), která se stále léčí na klinice v tureckém Istanbulu, donedávna se jen spekulovalo. Ty vyvolala fotografie, kterou Týnuš zveřejnila na svém Instagramu. Teď ukázala své tělo a opět své ruce, které se ji jako zázrakem hojí...

Mladičká Týnuš Třešničková i po šesti měsících zůstává v turecké nemocnici. A zřejmě jí není vůbec do smíchu… Popáleniny, ke kterým přišla při tragické nehodě s ohněm v istanbulské restauraci, se špatně léčí – to bylo zřejmé ze snímku, kterým e nedávno pochlubila, když své dlaně zformovala do tvaru srdce.

Ovšem uplynulo více než 14 dní a Týnuš předvedla v krátkém videu na svém Intagramu tělu v teplákové soupravě, které ji fanoušci poslali do nemocnice. „Přestože mi oblečení poslali jako dárek bez požadavku na sdílení, moc ráda podpořím i za tento krásný přístup,“ vyjádřila se Týnuš k dárku. A v teplákovce ukázala své ruce, které se jí oproti předchozímu snímku velmi dobře hojí.

Tvář ale nezveřejnila. Nakonec ale zřejmě soudě podle toho, jak se jí popáleniny na těle hojí, dojde na slova jejího přítele Viktora Hajíčka":https://www.extra.cz/…dlomi-kolena. A to, že by se Týnuš mohla brzy dostat zpět do Česka. „Mylím, že během několika týdnů bude zpět doma,“ nedávno exkluzivně řekl Hajíček. Držme Týnuš palce, aby se tak stalo.

Mohlo by vás zajímat

Další články