Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková ukázala nového přítele: Zámožný podnikatel byl odsouzen za pašování drog

Zdroj: Archiv
+ Další 3 fotografie
odhalení
Jsou to již dva roky, co známá youtuberka Týnuš Třešničková (25) utrpěla vážné popáleniny na těle, dlouhou dobu se léčila na istanbulské klinice a z pekelného zážitku si odnesla jizvy na horní části těla. Krásná Týnuš ale fanouškům dokazuje, že jí zážitek udělal silnější osobou a dokonce je opět zamilovaná. Schází se s podnikatelem Ladislavem Biseniusem, který dostal v minulosti dle iDnes za pašování drog deset let ve vězení.

Úspěšná youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková si prošla v minulosti opravdovým peklem. Před dvěma lety utrpěla na dovolené v Turecku rozsáhlé popáleniny, kvůli kterým se dlouhou dobu léčila na klinice v Istanbulu.

Po příjezdu do Česka Týnuš své jizvy skrývala, postupem času ale získala zpět ztracené sebevědomí, jizvy se rozhodla ukazovat celému světu a její fanoušci ji za to milují.

Nedávno nechala Týnuš své fanoušky opět nahlédnout do svého soukromí o něco více. Na svých sociálních sítích se rozhodla zveřejnit snímek, na kterém září jako sluníčko vedle jejího nového přítele, podnikatele Ladislava Biseniuse, který má ale dle iDnes.cz pořádně temnou minulost.

Drogy a vězení

Ladislav Bisenius byl v roce 2005 odsouzen k desetiletému trestu za pašování drog a patřil ke skupině pašeráků kokainu. Byl odsouzen Krajským soudem v Ústí nad Labem. Hlavní dva organizátoři Elemír Slepčík a Vlastimil Havlíček dostali za pašerácké akce dvanáctileté tresty vězení.

Otakar Pavelec a Kateřina Poláková, kteří pašovali v žaludcích ampule s kokainem z karibského ostrova Curacao, odešli od soudu se čtyřletými tresty.

Temná minulost nového partnera Týnuš Třešničkové ale nemění nic na věci, že vedle něj září štěstím a může jen doufat, že se z minulosti již ponaučil.

Související články

Další články