Týnuš Třešničková je mladinká youtuberka, kterou sledují stovky tisíc zejména dospívajících dívek. Čím dál tím více se na ni v poslední době snáší kritika ohledně jejích plastických operací. Týnka na jednu stranu hlásí, že by se ženy měly mít rády takové, jaké jsou, a na straně druhé podstupuje úpravy svého zevnějšku jako na běžícím páse.

Všichni vědí, že si nechala zvětšit ve svém mladém věku poprsí a upravit rty. A to se přestává líbit jejím fanouškům, kteří na youtuberku útočí.

„Úplně špatně. Tak krásná holka a výplně do rtů? Na co? Cítíš se lépe? Fajn. Ale proč? Protože se chceme všechny podobat nějakým instagramovým parametrům a ideálům. Kvůli tomu se pak mladý holky takto hyzdí, a co hůř, i ty, které to nepotřebovaly, ale pochybovaly o sobě a svém vzhledu. Proč? Protože Instagram. Možná čteš spoustu hejtů, že máš křivý obočí, vykulený oči a nevím co všechno, ale čti především ty zprávy, kde ti lidé píší, jak moc jsi krásná a že sakra jsi. Musí to být určitě hrozně těžký se tímto prokousávat, ale VŮBEC to nepotřebuješ,“ napsala jedna z jejích fanynek.

Týna se poměrně nedávno vůbec poprvé rozhodla, že svým fanouškům ukáže, jak vypadá její maminka. Že by touhu k plastikám snad podědila? To ani omylem. Když se podíváte na maminku youtuberky, tak budete žasnout.

Krásná, přírodní žena v letech, která se nepotřebuje hyzdit plastickými operacemi a je spokojená taková, jaká je. Co asi tak říká na svoji dceru, že neustále vyhledává pomoc plastických chirurgů?