Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková ukázala maminku: Je to stejná plastiková kreatura jako její dcera?

Co na ni říkáte?
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 24 fotografií
Týnuš Třešničková (22) je youtuberka, která je pověstná hlavně svými plastikami. Snad úplně poprvé zveřejnila společnou fotku se svou maminkou. Co se týče plastik, má snad Týnka vzor ve své mamince? Budete se hodně divit!

Týnuš Třešničková je mladinká youtuberka, kterou sledují stovky tisíc zejména dospívajících dívek. Čím dál tím více se na ni v poslední době snáší kritika ohledně jejích plastických operací. Týnka na jednu stranu hlásí, že by se ženy měly mít rády takové, jaké jsou, a na straně druhé podstupuje úpravy svého zevnějšku jako na běžícím páse.

Všichni vědí, že si nechala zvětšit ve svém mladém věku poprsí a upravit rty. A to se přestává líbit jejím fanouškům, kteří na youtuberku útočí.

„Úplně špatně. Tak krásná holka a výplně do rtů? Na co? Cítíš se lépe? Fajn. Ale proč? Protože se chceme všechny podobat nějakým instagramovým parametrům a ideálům. Kvůli tomu se pak mladý holky takto hyzdí, a co hůř, i ty, které to nepotřebovaly, ale pochybovaly o sobě a svém vzhledu. Proč? Protože Instagram. Možná čteš spoustu hejtů, že máš křivý obočí, vykulený oči a nevím co všechno, ale čti především ty zprávy, kde ti lidé píší, jak moc jsi krásná a že sakra jsi. Musí to být určitě hrozně těžký se tímto prokousávat, ale VŮBEC to nepotřebuješ,“ napsala jedna z jejích fanynek.

Týna se poměrně nedávno vůbec poprvé rozhodla, že svým fanouškům ukáže, jak vypadá její maminka. Že by touhu k plastikám snad podědila? To ani omylem. Když se podíváte na maminku youtuberky, tak budete žasnout.

Krásná, přírodní žena v letech, která se nepotřebuje hyzdit plastickými operacemi a je spokojená taková, jaká je. Co asi tak říká na svoji dceru, že neustále vyhledává pomoc plastických chirurgů?

Související články

Další články