Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Týnuš Třešničková svůj boj s osudem nevzdává: Popálený dekolt a krk už neskrývá

Týnuš Třešničková svůj boj s osudem nevzdává: Popálený dekolt a krk už neskrývá
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
síla
Úspěšná youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) si prošla doslova peklem, ze kterého se postupem času dostala a je z ní silnější a pokornější žena než předtím. Sympatická Týnuš se dlouhou dobu léčila v istanbulské nemocnici, kde o ni bylo královsky postaráno. Zahojit jizvy na těle je ale mnohem jednodušší než ty na duši. Týnuš ukázala realitu, kterou napáchaly plameny na jejím těle téměř po dvou letech a sklidila na sociálních sítích obrovskou poklonu.

Před dvěma lety na dovolené v Turecku utrpěla Týnuš Třešničková značné popáleniny, kvůli kterým se dlouhou dobu léčila na prestižní istanbulské klinice. Samotná influencerka dala během léčby o sobě vědět a nezapomněla vyzdvihnout, že s o ni sestřičky celý personál chovají moc hezky.

V turecké restauraci došlo k nehodě, při které plameny sežehly Týnuš hlavně v oblasti krku a rukou. I přesto, že Týnuš po několika měsících opustila istanbulskou kliniku a po fyzické stránce byla v pořádku, tak šrámy na duši se jen tak nevyléčí.

Oblíbená youtuberka jizdy dlouhou dobu skrývala pod roláky a tričky s dlouhými rukávy. Postupem času ale Týnuš získala zpět své ztracené sebevědomí a rozhodla se, že se za jizvy už nebude stydět.

Ještě před rokem nepřipadalo v úvahu, aby se vůbec ukázala v plavkách. To se ale letos v létě změnilo a Týnuš vyrazila do Řecka. "Moje asi nejoblíbenější místo na Santorini – vesnička Megalochori. Úžasná atmosféra, minimum turistů a plno uliček mezi roztomilými domečky s modrými dveřmi," svěřila se na sociálních sítích.

Týnuš ukázala tvrdou realitu

Týnuš se ale rozhodla jít ještě dál a ukázat tvrdou realitu, kterou napáchaly plameny na jejím těle. Třešničková má popálené nejenom ruce a krk, ale také dekolt. Jedna z nejsledovanějších youtuberek se rozhodla jít s kůží na trh a fanouškům ukázala, že její popáleniny jsou mnohem rozsáhlejší než si někteří mysleli.

"Moc ti fandím. Jsi krásna silní žena. Smekám," píší fanoušci na Instagramu. "Vždycky jsi byla krásná. Ani popáleniny ti ale na kráse neubraly," přidává se další.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy