Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Týnuš Třešničková se už neschovává do roláků a šátků: Poprvé odhalila zjizvený krk

Týnuš odhalila dekolt a krk.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
popáleniny
Youtuberka Týnuš Třešničková za poslední dobu všem ukázala, jak silná dokáže být. Překonala deset měsíců na istanbulské klinice, kde se léčila s těžkými popáleninami na 35 procentech těla, a po návratu do Čech začala znovu žít. S větší pokorou a sílou, kterou získala především kvůli těžkým životním lekcím. Týnuš dlouho schovávala svůj krk a dekolt, které byly plameny zasaženy nejvíce, teď se ale odhalila.

Týnuš Třešničková je velká bojovnice. Ač by se na první pohled mohla dobře jevit varianta schovat se před světem a počkat, až rány zmizí, Týnuš zvolila opačnou taktiku. Popálené ruce ukazovala Týnuš od začátku, což mohlo být pro některé lidi šokující.

Odhalila se

Známá youtuberka šla teď ještě dál a znovu posunula hranice své komfortní zóny. Ukázala krk a dekolt, které byly ohněm zasaženy nejvíce. Týnuš si krk několik měsíců halila do šátků a roláků, dokonce i v létě, což pro ni muselo být velice nepříjemné. Teď ale odhodila veškeré zábrany a ukázala se fanouškům ve svetru se spadlými rameny a bez šátku.

Pod snímkem se vyrojila spousta pochvalných komentářů od fanoušků, kteří statečnou Týnuš neustále podporují.

Životní lekce

Uplynulý rok byl pro úspěšnou influencerku velmi těžký. Sama přiznala, že se musela setkat s několika těžkými zkouškami, kvůli kterým je ale silnější než kdy předtím.

Týnuš zasáhla do jejího na první pohled dokonalého života osudová nehoda. Když na konci září roku 2018 odjela s tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem do vytoužené turecké Capadocie, ještě netušila, že se do cílové destinace vůbec nedostane a v Turecku bude nucena zůstat dlouhé měsíce.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy