Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Týnuš Třešničková se stěhuje do vlastního: Podívejte se, jaké bydlení si vybrala

Týnuš Třešničková se stěhuje do vlastního: Podívejte se, jaké bydlení si vybrala
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Týnuš Třešničková
Youtuberka a příležitostná modelka Týnuš Třešničková (25) plánuje zařizování nového bytu. Má o něm jasnou představu a dokonce fanouškům ukázala první fotky interiéru. Dva roky po děsivé nehodě v turecké restauraci tak načíná úplně novou životní kapitolu.

Již to budou dva roky, co se Týnuš Třešničková léčí s popáleninami, které utrpěla v Turecku na dovolené. Tehdy měla popáleniny na 30 % těla, vážné zranění utrpěla, když se v Istanbulu účastnila v restauraci nepodařené kulinářské show. Od té doby skrze sociální sítě ukazuje, že s následky obstojně bojuje a snaží se jít příkladem lidem, kteří prožili něco podobného.

Jedním z cílů sympatické Týnuš je i vlastní bydlení, po kterém dlouho toužila. Prozatím bydlí v pronajatém bytě v luxusní rezidenci Marina v pražských Holešovicích, kde platí velmi vysoký nájem.

Nyní jí finanční situace dovolila pořídit si vlastní hnízdečko. Kde se tento byt nachází a jak je velký, to zatím tato mladá dáma neprozradila. Na svém Instagramu ale fanouškům ukázala jeden snímek svého bydlení jakou takovou malou ochutnávku.

Na této fotografii můžeme vidět jen prázdný byt a okna s dvojitými dveřmi. "Pokud vše dopadne, jak má, příští rok se budu stěhovat,“ uvedla k fotce Týnuš.

Kromě toho se také známá influencerka pochlubila, jak si představuje, že bude vypadat její vysněná šatna. Vzhledem k množství nejnovějších módních kousků se není čemu divit, že ji opravdu potřebuje.

Více najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy