Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Týnuš Třešničková se odhodlala a ukázala nového partnera: Co o své lásce prozradila

Týnuš Třešničková s přítelem.
Zdroj: Se souhlasem Kristýny Třešnákové
+ Dalších 8 fotografií
Nová láska

Influencerka Týnuš Třešničková poprvé odhalila tvář svého partnera. S Davidem Nebbiou tvoří pár již několik měsíců, ale na společný snímek si museli fanoušci počkat. Dočkali se na sociálních sítích. Po předchozích vztazích si střežila soukromí a čekala na chvíli, kdy si bude italským podnikatelem jistá. Teď je vše jinak a svou lásku se už snaží vykřičet do světa! Co o své spřízněné duši prozradila? 

Známá influencerka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková (26) už svého nového partnera netají. Vztah s italským podnikatelem Davidem Nebbiou sice už dříve přiznala, ale na jejich společné snímky si museli fanoušci několik měsíců počkat.

Jeho tvář odhalila jako první redakce eXtra.cz. Dvojici prozradily snímky, které sdíleli ve stejný moment z různých koutů světa na své sociální sítě.

Po předchozím nevydařeném vztahu a drsném rozchodu s Ladislavem Biseniem, který byl v minulosti odsouzen za pašování drog, si Týnuš střežila soukromí a nejspíš čekala na moment, kdy si bude svou novou láskou jistá. A stalo se!

Influencerka se nyní, po několika měsících, odhodlala poprvé zveřejnit jejich společné snímky a fanouškům odpověděla na četné dotazy týkající se nového partnera. Kvůli své lásce se influencerka učí italsky! Změní své působiště a přestěhuje se do zahraničí?

“Byt má jak tady v Praze, tak v Itálii, a střídá to pravidelně. Jeden týden Praha, druhý Itálie a takto pořád dokola. Já se zatím neplánuji stěhovat, ale kdo ví, co bude v budoucnu,” prozradila.

Týnuš Třešničková: Partner je největší supporter

Do Davida je Týnuš zamilovaná až po uši! Na otázku, co má na svém partnerovi nejraději, vyjmenovala hned několik věcí najednou. “Kromě toho, že je můj největší supporter?Toho je strašně moc, ale nejvíc asi oceňuji jeho schopnost komunikace. Ne nadarmo se říká, že dobrá komunikace je základ pro spokojený vztah. A také je to neskutečně pozitivní a happy člověk, což je dost nakažlivé,” rozepsala se na svém Instagramu.

Týnuš jen září! Vypadá to, že je opět doopravdy šťastná.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy