Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

Zdroj: Instagram a Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
šokovaná týnuš
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!

"Žádný make-up, bez filtru. Prostě jsem přijala, kým teď jsem," překvapila Týnuš Třešničková (23) na Instagramu, kam se natočila bez jakýchkoliv zkrášlovadel. Dosud ji všichni znali výhradně namalovanou, tentokrát však udělala výjimku a zjevně se to vyplatilo.

Třešničková totiž dojala fanoušky, kteří ji doslova zavalili povzbuzujícími a pochvalnými vzkazy. Z jizev po loňském neštěstí, z nějž si odnesla popáleniny na třetině těla, si prý nemá nic dělat.

"Děkuju za tolik krásných zpráv. Ani nevíte, jak mě těší tak obrovská podpora od vás. Už jsem vám říkala, že jste nejlepší?" nestačila se Týnuš divit.

S léčbou ještě neskončila

Zároveň ale přiznala, že se make-upu nehodlá vzdát nadobro, protože se s ním na tváři cítí sebevědoměji.

"Přece jenom se cítím líp, když je ta pleť alespoň barevně trochu sjednocená a nejsou vidět ty růžový jizvičky. Všechno to časem ale bude lepší, plánuju laserové zákroky," řekla Třešničková s tím, že od doktorů ví, že se jizvy uklidní až za jeden až dva roky. "Den ode dne je to ale lepší," usmívá se.

Posíláme palec nahoru!

Související články

Další články