Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Týnuš Třešničková poprvé ukázala popálené ruce: Rány zalité krví se špatně léčí

+ Dalších 50 fotografií
popálená týnuš
Týnuš Třešničková (23) se stále nachází v Istanbulu, kde se v tamní nemocnici zotavuje z popálenin. Až doteď neukázala žádnou svoji fotku a obličej před fanoušky stále skrývá. Nyní však po půl roce ukázala alespoň svoje ruce, na kterých je znatelné, že se rány po popáleninách špatně hojí.

„Holky, které jsou mi už šest měsíců obrovskou oporou. Obdivuji jejich ochotu a pozitivní energii v každé situaci. I když jsem někdy protivná, vždycky se mi snaží pomoct a zlepšit mi náladu,“ napsala Týnuš Třešničková na sociálních sítích.

K popisku přidala svoji fotku zezadu a odhalila popálené ruce. Z fotky je znatelné, že se popáleniny na rukou špatně hojí a léčba bude dlouhá. Možná právě proto youtuberka stále zůstává v turecké nemocnici.

Hodně lidí spekuluje o tom, v jakém stavu je její obličej. Týnuš ho zatím ještě nikdy neukázala. Na jedné ruce jsou vidět rány a maso. Fanoušci svojí oblíbenkyni vyjadřují podporu a doufají, že se brzy vrátí zpět.

Jestli je ovšem pravda, že její obličej je na tom podobně jako ruce, tak se léčba docela protáhne. Držme Týnuš palce.

Mohlo by vás zajímat

Další články